LFL

Aizvadīts Baltijas frisbija līgas 1.posms - nepārspēti Salaspils WT, Ventspils un Tartu Ultimate sievietes

Ogrē 16.un 17.decembrī norisinājās Latvijas Atvērtā frisbija līga, kas nu jau kļuvusi par Baltijas frisbija līgu. Sacensībās šajā sezonā piedalās 5 sieviešu divīzijas un 6 vīriešu divīzijas komandas. Sestdien Ogres novada sporta centrā tika aizvadītas spraigas sieviešu divīzijas spēles, kur visas dienas garumā nepārspētas palika Tartu komandas pārstāves ar 13:3 pārspējot Hyper Flick, ar 13:8 uzvaros Salaspils FK un dienas noslēgumā ciešā spēlē, kur vadību uzņēmās abas komandas spēles laikā, tomēr spēles galotnē izraujot uzvaru 13:11 pret Ogres Moments meitenēm. Turnīru veiksmīgi iesāka Lietuvas DTS komanda ar 13:10 pārspējot Ogres Moments, nepiekāpīgas un lielisku pretestību izrādījā Hyper Flick meitenes piekāpjoties tikai 9:13 lietuvietēm, bet dienas izskaņā ciešs zaudējums Salaspils FK komandai ar 12:13.
Moments komandai šajā posmā, tāpat kā Salaspils FK komandai pa vienai uzvarai. Moments ar 13:5 līgas pirmajā spēlē pieveica Salaspils FK komandu.

Svētdien, Ogres novada sporta centrā savas pirmās grupu spēles aizvadīja vīriešu divīzija. Nepārspēti dienas noslēgumā palika Salapils WT un Ventspils frisbija komandas. Salaspils WT ar 13:3 pieveicot Ogres frisbija kluba komandu, ar 2:13 uzvarot Tartu Ultimate komandu un 5:13 Valmieras komandu. Ventspils nedaudz sīvākās spēlēs ar 13:9 pārspēja Tartu Ultimate, spraigā spēlē izdevās izcīnīt uzvaru ar 13:11 pret Ogres komandu un dienas noslēgumā lieliska spēle abu komandu izpildījumā Ventspils pret Valmiera, kas spēles laikam beidzoties noslēdzās ar 12:9 Ventspils komandas labā. Valmieras un Ogres komandai 1.līgā pa vienai uzvarai, abām pieveicot Hyper Flick vīriešu komandu.

Nākamais Baltijas frisbija līgas posms norisināsies 13.janvārī Ogres novada sporta centrā. Komandas aizvadīs noslēdzošās grupu spēles, kā arī izspēlēs spēles pa vietām. 4 labākās vīriešu divīzijas komandas kvalificēsies Baltijas frisbija čempionātam, kas norisināsies martā, apvienojoties ar Lietuvas divīzijas 4 labākajām komandām.

Vairāk par posmu skaties šeit – https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/17.12.2023-baltijas-frisbija-ligas-1posms.id313614?fbclid=IwAR0fJiOTltZWzCE5OUxF2E094YDvJMm8QuPycVjZvwNGznk0K8jLr0p7JOw

Foto – Māris Vancevičs

Lets Play

Lets Play

Lets Play

Lets Play

Lets Play