LFF #FRISBIJSVESELĪBAI

Attālināts Frisbija izaicinājuma mēnesis,
Latvijas Frisbija līgas ietvaros 2022


#FrisbijsVeselībai! 


“Frisbijs noteikti pats par sevi ir visai radošs sporta veids, tajā ir tik daudz dažādu elementu, ko noteikti varam izmantot arī savās ikdienas gaitās. Esam šobrīd situācijā, kad pašiem ir jābūt gana radošiem, ne tikai uz laukuma, bet arī ārpus tā. Lai arī netiekamies šobrīd kopā fiziski un esam iepauzējuši sacensību sezonu, ceram, ka sportiskais gars nav zudis. Šobrīd gatavojoties tuvojošajam Latvijas Telpu frisbija čempionātam (19.-20.martā), vēlamies vērst uzmanību uz kustību jūsu ikdienā, mazināt traumu risku sacensībās un aktualizēt frisbiju atkal jūsu ikdienā!.

Noteikti vieglāk ir motivēt, iedvesmot un iedvesmoties kopā, nekā atsevišķi. Tāpēc šis būs individuālu uzdevumu kopums, kas veicams komandā. Izaicini sevi un citus – kusties, spēlē, trenējies un piedalies cīņā gan par individuālo kopvērtējumu, gan krāj punktus savai komandai, jo kopā ir spēks!”

Mērķis: Latvijas Frisbija līgas ietvaros fiziskas aktivitātes mēneša garumā – izaicinot sevi fiziski. Komandas kopdarbs, rūpes par veselību, frisbija elementu atkārtošana un gatavošanās Latvijas Telpu frisbija čempionātam. Noteikt aktīvāko komandu sieviešu un vīriešu divīzijā un individuālajās disciplīnās. 

Dalībnieki: Frisbija komandas. 

Noteikumi:

 • Lai piedalītos izaicinājumā, komandas sastāvā jābūt vismaz 5 dalībniekiem (tie, kuri spēlē frisbiju un ir kluba sastāvā). Komandas pārstāvis līdz 1.februārim iesūta dalībnieku sarakstu (ja kāds laika gaitā noķer iedvesmu pievienoties, sarakstu izaicinājuma laikā var papildināt). 

 • Visa informācija – kopvērtējumi, nedēļās izaicinājumi, atskati būs pieejami LFF biedru grupā. Izaicinājuma dalībniekam ir jābūt arī šīs FB grupas biedram. 

 • Izaicinājums norisināsies laika posmā no 1. februāra plkst. 0:00 līdz 28. februārim plkst. 23:59.

 • Punktus iespējams krāt trīs veidos – pamatdisciplīnās, nedēļas izaicinājumos, kā arī dažādos frisbija elementos un spēlē. Komandu un individuālajā kopvērtējumā tiek skaitīti visi punkti kopā. 

 • Aktivitātes tiek fiksētas – kā bilde, video, screenshot, viedierīcēs u.c.

 1. Pamatdisciplīnas (km:punkti)

 • Pārgājieni/ Pastaigas / Nūjošana (1:1)

 • Skriešana (1:1)

 • Riteņbraukšana (3:1)

 • Distanču slēpošana (1:1)

 • Slidošana (2:1)

Pieveiktos kilometrus katrs fiksē sev ērtākā aplikācijā/ pulkstenī, pēc tam “screenshot” veidā tiek nosūtīts Lindai whatsappā (29608080), Helēnai (26362362) vai linda@frisbee.lv 

Piezīme pie staigāšanas – ieskaita tikai ‘’mērķtiecīgās’’ pastaigās noietos kilometrus – neskaitīsies vienkārši staigāšana pa māju, biroju utt.

Ja ir vēlme savā starpā piefiksēt distances (Skrienot vai ejot) un paskatīties kā citiem ir veicies – var pievienoties izaicinājuma grupai – STRAVAS applikācijā 

(https://www.strava.com/clubs/frisbijs

 1. Nedēļas izaicinājumi

Katras pirmdienas rītā Facebook grupā tiks izziņoti 4 nedēļas izaicinājumi – kas būs saistīti ar spēka vingrinājumu uzdevumu vai kādu no frisbija elementiem. Katram izaicinājumam tiks piešķirta attiecīga punktu vērtība. Katra nedēļas izaicinājuma rezultāti tiks apkopoti līdz svētdienas pulksten 18:00. Individuālie izaicinājuma vingrinājumi uzdevumi jāfiksē video formātā. 

 1. Frisbija izaicinājums

Papildus individuālajiem izaicinājumiem, visa mēneša garumā varēs veikt arī komandu izaicinājumu. Komandu izaicinājums nedod punktus individuālajā ieskaitē, bet komandu kopvērtējumā. 

Komandu kopvērtējuma izaicinājumi:

 • Sparinga spēle (35 min vai līdz 13 punktiem) pret citu frisbija komandu – sava kluba ietvaros (100 punkti), ar citu klubu komandu (300 punkti). Sparinga spēli var veikt ne vairāk kā 1 reizi nedēļā, ne vairāk kā 4 spēles mēnesī. 

 • Par katru JAUNU dalībnieku, kas mēneša ietvaros pirmo reizi apmeklējis frisbija treniņu (100 punkti).

 • Par sociālajos tīklos publicētu komandas kopbildi pēc treniņa (vismaz 5 dalībnieki)
  (50 punkti). (Ja komandai nav sociālo tīklu var izmantot LFF sociālo tīklu kontus). 

 • 3 komandas dalībnieki ir atjaunojuši/ nokārtojuši WFDF advanced kategorijas noteikumu zināšanu (ar februāra mēneša datumu).  (150 punkti) 

 • Komanda ir uztaisījusi bildes ar visiem “Roku signāliem”. (skatīt aktuālo versiju). (100 punkti) 

 • Komanda pēc savas izvēles izvēlās vienu no frisbija noteikumiem un video formātā izveido šim noteikumam skaidrojošo video ( tā var būt spēles situācija, piemērs, izskaidrojums kā šādu situāciju atrisināt (var izmantot arī lēmumu diagrammas). (150 punkti). 

Rezultātu tabula:

Rezultātiem un “dzīvajam reitingam” varēs sekot līdz tiešsaistē mājaslapā – https://keepthescore.co/board/hkwsdtzwwkr/


Komandu kopvērtējums – https://keepthescore.co/board/kgkgfpwvhke/ 

Balvas:

 • Individuālais kopvērtējums – labāko trijniekam  katrā divīzijā tiks pasniegtas balvas no Latvijas Frisbija federācijas.

 • Komandu kopvērtējums – labākā sieviešu divīzijas un vīriešu divīzijas komanda varēs startēt Latvijas Telpu Frisbija čempionātā bez maksas. 


Tiekamies distancē!