Citi

Ar sešu Latvijas komandu dalību Igaunijā risināsies pirmais Baltijas U-20 čempionāts telpās

Nedēļas nogalē Igaunijas galvaspilsētā Tallinā risināsies pirmais Baltijas jaunatnes frisbija klubu čempionāts telpās. Sacensībās startēs kopumā vienpadsmit komandas, no kurām vairāk nekā puse jeb sešas būs tieši Latvijas vienības. Turnīrs notiks jauktajā grupā.

Čempionātā Latviju pārstāvēt divas komandas no Salaspils – „Salaspils 1” un „Salaspils A”. Abas šīs vienības turnīrā izliktas attiecīgi ar pirmo un otro numuru.

Pa vienai komandai uz sacensību vietu nogādās arī „Valmiera” un „Ogre”, kas turnīrā izliktas kā trešā un ceturtā spēcīgākās komandas.

Tikmēr sestajā vietā pēc izsējuma ir Rīgas „Sirocco”, bet septītie ir Inčukalna „Wildcats”.

Uz čempionātu dosies Somijas „Virhe”, Lietuvas „Baltic Dragons”, Krievijas „Ovod” un „Piter Stars”, kamēr mājinieki dalībai sarūpējuši U-20 izlasi.

Komandas sadalītas divās apakšgrupās pa piecām un sešām vienībām katrā. Četras spēcīgākās vienības no katras grupas svētdien spēkosies izslēgšanas turnīrā, sākot ar ceturtdaļfinālu.

A grupā spēlēs: „Salaspils 1”, „Valmiera”, „Virhe”, „Wildcats”, „Baltic Dragons” un „Piter Stars”. Savukārt B grupā būs: „Salaspils A”, „Ogre”, „Sirocco”, Igaunijas U-20 vienība un „Ovod”.