Citi

Atceļ Ogrē paredzēto Eiropas Jaunatnes frisbija kausa izcīņu

Šovasar, augustā, Ogrē bija plānots pirmo reizi Latvijā aizvadīt Eiropas Jaunatnes frisbija kausa izcīņu, tomēr koronavīrusa COVID-19 izplatības dēļ otrdien tika pieņemts lēmums atcelt šīs sacensības. Eiropas Frisbija federācija (EUF) cerīgi izsakās par iespējam šo pasākumu Latvijā sarīkot tuvāko gadu laikā.

Lēmums par kausa izcīņas atcelšanu tika pieņemts otrdien pēc Latvijas Frisbija federācijas un EUF vienošanās. „Pašreizējā situācijā ir grūti prognozēt un sniegt garantu, ka šāds turnīrs augustā varētu notikt,” skaidro Latvijas Frisbija federācijas prezidents Jānis Bernāns. „Tādējādi zūd arī citu valstu optimisms un interese par šīm sacensībām.”

„Ar Eiropas federācijas pārstāvjiem, jau konceptuālā līmenī esam apsprieduši iespājas sarīkot šādu turnīru Latvijā tuvāko gadu laikā. EUF bija gatavi piedāvāt jau 2021. gadu, taču uzskatu, ka 2022. gads ir cerīgāks,” piebilda Bernāns, kurš ir apņēmības pilns šīs sacensības sarīkot Latvijā.

Eiropas Jaunatnes frisbija kausa izcīņā ir izlašu turnīrs, kurā valstis startē ar U-17 un U-20 izlasēm. Sacensības Latvijā bija paredzēts jauktajā grupā.

EUF šovasar plānoja sarīkot divus šādus turnīrus – Francijas pilsētā Strasburgā un Ogrē. Abi šie turnīri ir atcelti.