LPFČ

Augusta izskaņā Ventspilī noskaidros Latvijas pludmales frisbija čempionus

Nedēļas nogalē Ventspilī tiks aizvadīts sezonas pēdējās sacensības Latvijā – pludmales frisbija čempionāts. Sacensībās noskaidros uzvarētājus visās trīs divīzijās, sestdien sacenšoties vīriešu un sieviešu komandām, bet svētdien jauktās grupas vienībām.

Gan vīriešu, gan sieviešu divīzijās sacentīsies pa četrām vienībām, savukārt jauktās grupas čempionu titulu tīko iegūt sešas komandas.

Vīriešiem galvenie favorīti ir pašreizējie čempioni Salaspils „Wild Things”, kā arī mājinieki „Ventspils”. Tāpat no konkurences nevar izslēgt pieredzējušo Rīgas „Ultimate Decision” un Inčukalna „Wildcats”, kas savas rindas pastiprinājuši ar papildspēkiem no Valmieras un Ogres.

Sievietēm uz titulu pretendē „Salaspils FK”, mājinieces no Ventspils, apvienotā komanda „Riga Ultimate” un Ogres „Moments”. Uz papīra spēcīgākās ir salaspilietes, tomēr laukumā var notikt dažādi pārsteigumi.

Svētdien gaidāms frisbija saldais ēdiens, jo sešas komandas cīnīsies par jauktās divīzijas čempionu troni. Pagājušā gada finālisti no Salaspils arī šogad savus spēkus sadalījuši divās līdzīgās komandās, veicinot ne tikai konkurenci starp citām komandām, bet arī starp kluba biedriem. Ar spēcīgu sastāvu startēs arī mājinieki „Ventspils” un Rīgas „Sirocco”, kas atzīstamus rezultātus uzrādīja Lietuvas čempionātā. Jauktajā turnīrā startēs arī Inčukalna „Wildcats”, kā arī „Insider” no Valmieras, kas sacensībās atgriezušies pēc gada pauzes.

Spēļu grafiks pieejams šeit.

Aktuālākajai informācija var sekot līdzi turnīra Facebook lapā.