LFL

Brīvdienās Ogrē startēs jaunā Latvijas Frisbija līgas sezona

Nedēļas nogalē ar brangu tiešraižu skaitu tiks dots starts jaunajai 2019./20. gada Latvijas frisbija līgas (LFL) sezonai. Sestdien pirmās laukumā dosies dāmas, bet dienu vēlāk sacensības uzsāks kungi.

LFL šogad kopumā startēs 17 komandas – deviņas vīriešu un astoņas sieviešu.

Sieviešu divīzijā arī šogad būs divas komandas no ārzemēm – Lietuvas “Drop That Smile” un Igaunijas “Ultimate Saku”. Savukārt Latviju pārstāvēs “Salaspils FK”, “Valmiera”, Rīgas “Sirocco” un “KCN Rīga”, Ogres “Moments” un Inčukalna “Wildcats”.

Komandas sadalītas divās apakšgrupās, pirmajā posmā aizvadot apļa spēles. Katras apakšgrupas divas spēcīgākās komandas jau otrajā posmā spēlēs jaunizveidotajā grupā, cīnoties par pirmajām četrām vietām, savukārt atlikušās komandas spēkosies par piekto līdz astoto vietu. Sezonas vidusdaļā labākajai lejasgala komandai būs iespēja cīnīties par vietu Top4.

X apakšgrupā spēlēs “Salaspils FK”, “Saku Ultimate”, “Sirocco” un “Moments”, savukārt Y grupā sacentīsies “Valmiera”, “Drop That Smile”, “KCN Rīga” un “Wildcats”.

Savukārt svētdien vīriešiem sacentīsies deviņas komandas, kas sezonas gaitā aizvadīs apļa spēles. Sacensībās šogad startē Salaspils “Wild Things” un “Juniori”, Rīgas “Hardcore Ultimate” un “Ultimate Decision”, “Ventspils”, “Valmiera”, “Valmiera-2”, “Ogre” un Inčukalna “Wildcats”.

Vairāk informācija pieejama LFL Facebook lapā. Tiešraides būs iespēja vērot Latvijas Frisbija federācijas Youtube kanālā.