Uncategorized

Četras Latvijas komandas Igaunijā startēs sezonas lielākajās Baltijas sacensībās

Sestdien un svētdien Pērnavā tiks aizvadīts starptautiskais frisbija turnīrs “Mixed Madness”, kurā piedalīsies arī četras komandas no Latvijas. Turnīrs noritēs jauktajā divīzijā.

Čempionāta startēs kopumā astoņas komandas, no kurām puse ir Latvijas vienības. Trīs komandas būs arī no Igaunijas, bet viena – Lietuvas.

Ar augstāko numuru no Latvijas komandām izsēta “Salaspils Jr”, kas turnīrā izlikta ar trešo numuru. Salaspils vienības kodolu veido pagājušā gada Latvijas U-24 izlase. Viņi spēlēs vienā grupā ar Valmieras komandu “Insiders”, kas sacensībās startēs ar salīdzinoši jaunu un mazāk pieredzējušu sastāvu, kā arī jaunizveidoto Rīgas vienību “Hyper Flick”, kam šīs būs otrās sacensības. Tāpat šajā grupā ir ar pirmo numuru izliktie “Ultimate Saku” no Igaunijas, kas pēdējos gados pierādījusi sevi kā Igaunijas vadošā vienība.

Ceturtais numurs turnīrā atvēlēts Rīgas “Sirocco”, kas Latvijas čempionātā šogad pirmo reizi sasniedza finālu. Viņi spēlē kopā ar pieredzējušo Tallinas vienību “Sexy Legs”, kā arī vareno Lietuvas “Drop That Smile”, kurā apvienots teju Lietuvas izlases sastāvs. Šajā grupā ir arī “Tartu Ultiamte”.

Pirmajā dienā komandas aizvadīs grupas spēles, bet svētdien turnīrs turpināsies ar pusfināliem. Lai turpinātu cīņu par medaļā, grupā jāizcīna vismaz otrā vieta.

Vairāk informācija par turnīru pieejama sacensību Facebook lapā.