EBUCC

Eiropas pludmales čempionātu pārceļ vēl pusgadu vēlāk

Iepriekš uz oktobri pārceltais Eiropas klubu pludmales frisbija čempionāts šonedēļ tika pārcelts vēl pusgadu tālāk – uz 2021. gada maija, kas ir tieši gadu vēlāk nekā sākotnēji paredzēts. Čempionātā startēt tiesības saglabā “Salaspils FK” meiteņu komanda.

Čempionāts paredzēts no 7. līdz 9. maijam, taču organizatori vēl pieļauj minimālu nobīdi datumiem.

Sākotnēji sacensības tika paredzētas 2020. gada maijā, tomēr koronavīrusa COVID-19 izplatības dēļ čempionāts tika pārcelts uz 16.-18. oktobrī. Tomēr arī šajā datumā čempionāts nenotiks.

Pirmo reizi šīs sacensības risinājās 2018. gadā, kad Latvijas komandas netika pārstāvētas. Taču Roberts Apinis un Didzis Malderis, spēlējot Krievijas “RealFive” krāsās tika pie zelta. Godalgu toreiz ieguva arī Lāsma Kublicka, kas papildināja Sanktpēterburgas “Cosmic Girls” rindas.

Jau iepriekš bija paredzēts, ka sacensībās startēs “Salaspils FK”, tādējādi komanda saglabā savu vietu arī pēc turnīra pārcelšanas. Lai gan augusta izskaņā Latvijā tiks noskaidroti jauni Latvijas pludmales frisbija čempioni, salaspilietēm sava pozīcija Eiropas čempionātam nav jāaizstāv.