Citi

Eiropas zvaigznes ar Kublicku pārspēj ASV un izcīna „Americus Pro Cup”

Apvienoto Eiropas zvaigžņu spēlētāju komanda „Euro Stars” ar latvieti Lāsmu Kublicku sastāvā tradicionālajā tūrē pārspēja sešas no septiņām Amerikas komandām, izcīnot „Americus Pro Cup”. Tūres kopvērtējumā vecā kontinenta pārstāves bija pārākas ar 14-3.

„Euro Stars” tūre šogad norisinājās trešo gadu. Tradicionāli Eiropas komandā tiek apvienotas spēlētājas no vairākām valstīm, kas kopīgi dodas cīņā ar Amerikas spēcīgākajām komandām. Viena no galvenajām pasākuma vīzijām ir sieviešu sporta popularizēšana.

Šogad Eiropas spēlētājas pārspēja Sandjego „WildFire” (15:14), Sietlas „Riot” (15:12), Sanfrancisko „Fury” (15:12), Bostonas „Brute Squad” (15:11), Čikāgas „Nemesis” (15:7) un Medisonas „Heist” (15:6). Savukārt vienīgais zaudējums tika piedzīvots pret Ziemeļkarolīnas „Phoenix” ar 10:15.

Kublickai šis bija otrais gads Eiropas komandā. Arī pērn viņām izdevās pārspēt amerikānietes.

Tūres laikā „Euro Stars” spēlē ar septiņām Amerikas komandām. Katrā spēlē iespējams nopelnīt līdz trim punktiem – minimāla uzvara dod vienu punktu, uzvara ar divu vai trīs punktu pārsvaru dod divus punktus, bet pārliecinošāks panākums dod trīs punktus kopvērtējumam.