EUCF

EUF arvien cerīgāk lūkojas Eiropas klubu čempionāta virzienā

Eiropas Frisbija federācija (EUF) izsaka arvien optimistiskākas prognozes par rudenī gaidāmo Eiropas klubu frisbija čempionātu, kurš šogad paredzēts apjomīgāks nekā iepriekš. Tāpat publicēts valstīm piešķirto ceļazīmju saraksts.

“Eiropā arvien mīkstinās pandēmijas dēļ nospraustie ierobežojumi, un ceļošana drīzumā atgriezīsies ierastajā stāvoklī. Tādēļ Eiropas čempionāts izskatās arvien reālāks,” pauda EUF prezidents Andrea “Oddi” Fūrlans. “Bet atcerieties, nekas vēl nav garantēts,” viņš piebilda.

Eiropas klubu čempionāts paredzēts Beļģijā no 1. līdz 4. oktobrim, pirmo reizi komandām sacenšoties četru dienu garumā. Tāpat arī pieaudzis komandu skaits – 20 jauktās komandas, 32 vīriešu komandas un 20 sieviešu komandas.

EUF arī publicējuši, cik un kādas ceļazīmes piešķirtas katrai no valstīm. Latvija šajā čempionātā drīkstēs startēt ar vienu jaukto komandu, attiecīgi uz Beļģiju dodoties pērnā gada Eiropas čempioniem “Salaspils MIX”.

Līdzīgā situācijā atrodas arī Lietuva un Igaunija, kas arī abas saņēmušas vietu jauktajā divīzijā.

Pie ceļazīmēm jauktā grupā tikuši arī pērnā gada finālisti nīderlandieši un iepriekšējie čempioni zviedri, savukārt 2019. gada bronzas godalgas ieguvēji somi šoreiz šajā divīzijā netiks pārstāvēti.

Tikmēr visplašākā pārstāvniecība paredzēta Lielbritānijai un Vācijai, kas katra var uz čempionātu sūtīt četras vīriešu komandas un pa divām jauktā un sieviešu divīzijā.