LFL

«Hardcore Ultimate» un «Salaspils FK-1» izvirzās vadībā pirms pēdējā LFL posma

Rīgas vienība “Hardcore Ultimate” svētdien ar trim uzvarām pakāpās uz pirmo vietu Latvijas frisbija līgā (LFL). Tiesa par spēli mazāk ir aizvadījuši tiešie konkurenti Salaspils “Wild Things 1”. Tikmēr sievietēm vadībā izvirzījušās “Salaspils FK 1” spēlētājas.

Rīgas “Hardcore Ultimate” un “Wild Things 1” pēdējā posmā aizvadīs savstarpējo spēli, kurā visticamāk izšķirsies regulārās sezonas uzvarētāju liktenis.

“Hardcore Ultimate” šajā posmā ar 13:5 pārspēja Rīgas “Ultimate Decision”, savukārt “Valmieru” un Salaspils “Wild Things A” tika pieveikti vien izšķirošajā punktā (13:12 abās spēlēs).

Tikmēr “Wild Things 1” guva divus panākumus, ar 13:12 pieveicot elites debitantus “Valmieru”. Tāpat salaspilieši apspēlēja “Ultimate Decision”.

Savukārt uz trešo vietu pakāpās “Wild Things A”, kas ar 13:5 pieveica “Ventspils Frisbija klubu”, kas prata nosargāt savu pozīciju elitē.

Tikmēr sievietēm “Salaspils FK 1” tika pie trim panākumiem, pakāpjoties uz pirmo vietu. Salaspilietes pieveica “Momentu” (13:10), Flying Lemons (13:4) un Rīgas “Sirocco” (13:9).

Tāpat trīs panākumus guva arī Lietuvas “Drop That Smile” un “Salaspils FK A”, kas abas pakāpušās uz otro un trešo vietu. Lietuvietes vienīgo spēli zaudējušas tabulas līderēm, bet “Salaspils FK A” pirmajā posmā atzina “Drop That Smile” pārākumu.

LFL šogad startē 11 vīriešu un deviņas sieviešu komandas.

Pēdējais LFL posms paredzēts 2.-3. februārī Ogrē.

LFL rezultāti