LFL

«Salaspils FK 1» sieviešu komanda dramatiskā cīņā kļūst par LFL uzvarētājām

Frisbija vienība „Salaspils FK 1” svētdien Ogrē piedzīvoja šosezon pirmo zaudējumu Latvijas frisbija līgā (LFL), tomēr par spīti tam izšķirošajās cīņās prata nodrošināt panākumu sezonas kopvērtējumā.

„Salaspils FK 1” svētdien pieveica pastarīti Inčukalna „WildCats” (13:8), bet piekāpās „Valmierai” ar 9:12. Pēdējā spēlē bija Salaspils derbijs – „Salaspils FK 1” pret „Salaspils FK A”. Šajā mačā pirmajām salaspilietēm bija nepieciešama uzvara, ko komanda prata izcīnīt saspringtā cīņā, ar 11:10 pieveicot kluba biedrenes.

Otrajā vietā LFL kopvērtējumā palika Lietuvas vienība „Drop That Smile”, kas savu vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret līgas uzvarētājām.

Trešo vietu ieņēma „Salaspils FK A”, kas sezonas laikā piekāpās tikai abām priekšā esošajām komandām. Identiska uzvaru un zaudējumu bilance bija arī „Valmierai”, taču savstarpējā mačā pārākas bija salaspilietes, atstājot 2017. gada čempiones ārpus labāko trijnieka.

Piekto pozīciju droši ieņēma Igaunijas „Flying Lemons”, kas astoņās spēlēs uzvarēja četras reizes.

Sestās šosezon palika Rīgas „Sirocco”, kas prata pieveikt trīs komandas. Par panākumu mazāk bija Ogres „Momentam”, bet pie vienas uzvaras tika „Ventspils Frisbija kluba” meitenes. Savukārt Inčukalna „WildCats” sezonu noslēdza bez uzvarām, lai gan brīžiem komanda sagādāja galvas sāpes pat vadošajām komandām.

Arī LFL vīriešu divīzijā labākie bija Salaspils spēlētāji, uzvaru izcīnot „Wild Things 1” komandai. Tāpat pirms gada abās divīzijās uzvarēja Salaspils komandas.

Latvijas komandas 9.-10. martā tiksies Salaspilī, kur divu dienu garumā tiks noskaidroti jaunie telpu frisbija čempioni.