Citi

Kublicka atzīta par Eiropas gada jaukto spēlētāju, atzinības izpelnās arī Malderis un Ābeltiņš

Trešdien pasaules vadošais frisbija medijs „Ultiwolrd” nosauca gada jauktās divīzijas spēlētājus, kuru vidū bija arī trīs latvieši. Par gada spēlētāju tika atzīta Lāsma Kublicka, kamēr Toms Ābeltiņš un Didzis Malderis izpelnījās otrās vietas atsevišķās nominācijās.

Kublicka aizvadītajā sezonā kopā ar „Salaspils MIX” komandu kļuva par Eiropas čempioniem. Tāpat viņa Latvijas sieviešu izlases rindā ieguva tiesības kaklā kārt vēsturisko Eiropas pludmales čempionāta bronzas godalgu, kā arī pārstāvēja „EuroStar” komandu.

„Viņu ir viegli ievērot uz laukuma,” raksta „Ultiworld”, uzsverot viņas neatlaidību un spēju konstanti veikt atlētiskas darbības uz laukuma.

Otrajā vietā palika nīderlandietis Valts Jansesns, kurš pārstāv titulēto „Grut” komandu.

Par divīzijas labākajā uzbrukuma spēlētājām tika atzītas Krievijas līderes Dina Dumanskaja un Saša Pustovaja.

Savukārt aizsardzībā labākā bija „Grut” līdera Lola Dama, otrajā vietā paliekot salaspilietim Malderim.

„Jauktajā divīzijā ir ļoti maz spēlētāju ar atlētiskajām īpašībām kā Malderim,” raksta medijs. Tāpat tika uzsvērts, ka latvietis vienmēr izvēlas spēlēt pret spēcīgākajiem pretiniekiem, allaž sagādājot viņiem zobu sāpes.

Tikmēr izrāviena balvu ieguva 18 gadus vecā slovēniete Aurora Lešnika.

Otrs labākais šajā kategorijā bija vēl viens „Salaspils MIX” pārstāvis  Ābeltiņš. „Ābeltiņš pārsteidz ar savām atlētiskajām darbībām laukumā. Tomēr šogad viņš ir spēris lielu soli uz priekšu,” skaidro „Ultiworld”. Īpaši tika uzsvērta spēlētāja izaugsme piespēļu izpildījumā.

Iepriekš par labāko spēlētāju vīriešu divīzijā tika atzīts vācietis Niko Millers, savukārt sievietēm lielāko atzinību izpelnījās īriete Sāra Melvina.