Citi

Latviešu pārstāvētā «Mooncatchers» pasaules čempionātu noslēdz labāko četriniekā

Nedēļas nogalē ASV noslēdzās pasaules klubu frisbija čempionāts, kurā startēja trīs latvieši, pārstāvot beļģu “Mooncatchers”. Čempionātu mūsu sportisti noslēdza augstajā ceturtajā vietā. Zelta godalgas Sinsinati izcīnīja amerikāņi un kolumbietes.

Briseles “Mooncatchers” sastāvā spēlēja Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis un Toms Ābeltiņš.

Cīņā par trešo vietu beļģu komanda ar 11:15 piekāpās Londonas “Clapham”, kas kļuva par pirmo Eiropas komandu, kas pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma izcīnīja medaļu prestižākajās klubu frisbija sacensībās.

Par uzvarētajiem kļuva Ņujorkas “PoNY”, kas finālā ar 15:12 uzvarēja Roli “Ring of Fire”.

Sievietēm zeltu aizraujošā finālā izcīnīja Kolumbijas komanda “Revalution”, kas ar 14:13 pieveica Sanfrancisko “Fury”. Bronzu ieguva Roli “Phoenix”, ar 15:12 uzvarot Austrālijas “Ellipsis”.

Tikmēr jauktajā grupā pie zelta godalgām tika Sietlas “Mixtape”, kas ar 15:6 sagrāva Vankūveras “Red Flag”. Bronzu izcīnīja Austrālijas “Lunch Box”, kas ar 15:13 mazajā finālā tika galā ar Somijas “PuTi”.

“Mooncatchers” latvieši bija vienīgie mūsu pārstāvji čempionātā. Aizvadītajās desmit spēlēs Orlovskis izcēlās ar desmit rezultatīvām piespēlēm un 12 punktiem, kamēr Malderis atdeva piecas rezultatīvas piespēles un guva septiņus punktus, bet Ābeltiņš četras reizes asistēja partneriem un pats trīs reizes tvēra disku zonā.