Citi

Latviešu pārstāvētā «Mooncatchers» pasaules čempionātu sāk ar četrām uzvarām

Beļģijas frisbija vienība “Mooncatchers”, kuras sastāvā spēlē trīs latvieši, pirmdien sasniedza pasaules klubu čempionāta otro kārtu. Grupu turnīrā viņi uzvarēja visās četrās spēlēs.

“Mooncatchers” sastāvā spēlē Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis un Toms Ābeltiņš.

Jau svētdien Beļģijas vienība sagādāja pirmo pārsteigumu, uzvarot Kanādas vadošo vienību “Furious George” ar 13:11. Tam sekoja 15:9 uzvara pār Kolumbijas “Makawua”.

Savukārt pirmdien “Mooncatchers” apspēlēja vēl vienu frisbija grandu – Portlendas “Rhino Slam!” (15:13), savukārt pēdējā grupas spēlē viņi pieveica Francijas “Tchac” (15:13).

Katras grupas divas labākās vienības iekļuva nākamajā kārtā. Turpinājumā latviešu pārstāvētajai vienībai paredzētas spēles ar vareno Ņujorkas “PoNY”, kas pirms turnīra bija izsēti ar trešo numuru, kā arī ar Kolumbijas “Euforia”. Savukārt uzvara pār “Rhino Slam!” nāk līdzi no grupu kārtas.

Divas labākās jaunās grupas komandas automātiski kvalificēsies astotdaļfinālam, savukārt atlikušajām komandām būs jāaizvada krusta spēle, kuras uzvaras gadījumā komanda arī iekļūs labāko sešpadsmitniekā.

Pēc četrām spēlē Orlovskim ir četri punkti un trīs rezultatīvas piespēles, Malderim ir trīs punkti un četras rezultatīvas piespēles, savukārt Ābeltiņš izcēlies ar vienu punktu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Pasaules čempionāts Sinsinati risinās no 23. līdz 30. jūlijam. Tajā startē 40 vīriešu, 40 sieviešu un 48 jauktās komandas.

Rezultātiem līdzi var sekot šeit.