LFL

Latvijas Frisbija līgas pirmajā posmā nepārspēti Salaspils «Wild Things» un lietuvietes

Nedēļas nogalē Ogrē risinājās Latvijas Frisbija līgas pirmais posms vīriešiem un sievietēm. Vīriešu divīzijā pēc pirmā posma nepārspēti palika ilggadējie čempioni Salaspils “Wild things”, bet sievietēm trīs uzvaras trīs spēlēs guva Lietuvas vadošā komanda DTS.

Sestdien laukumā devās sieviešu komandas. Šajā divīzijā čempionātā startē sešas vienības, no kurām trīs ir Latvijas, divas Igaunijas un viena Lietuvas.

Nepārspētas pirmajā posmā palika galvenās favorītes Lietuvas DTS, bet pie diviem panākumiem tika mājinieces “Moments” un Igaunijas “Saku”. Vienu uzvaru sestdien izcīnīja “Salaspils” un “Tartu” no Igaunijas, bet Rīgas “Hyperflick” palika bez panākumiem.

Dienu vēlāk spēles aizadīja vīriešu komandas. Latvijas frisbija līgas vīriešu divīzijā šogad pirmo reizi startē arī komanda no Igaunijas, kas sastāda konkurenci sešām pašmāju vienībām.

Pirmajā posmā divas uzvaras tikpat spēlēs guva Salaspils “Wild Things”, kas bija vienīgā komanda, kas šajā posmā izspēlēja tikai divus mačus. Salaspilieši Latvijas līgā sadalījušies divās pēc spēka līdzīgās komandās. “Wild Things 2” trijās spēlēs guva divas uzvaras, zaudējot vienīgi saviem kluba biedriem. Divas uzvaras izcīnīja arī “Valmieras”, “Ventspils” un “Tratu Turbulence” komandas. Divas komandas šajā čempionātā pieteikusi arī frisbija klubs “Ogre”. Abas mājinieku komandas šajā posmā bija spiestas samierināties ar trim zaudējumiem.

Latvijas Frisbija līgas otrais posms paredzēts janvāra vidū. Pēc tam labākās komandas kopā ar Lietuvas vadošajām komandā cīnīsies par Baltijas telpu čempionu titulu.