Izlases

Latvijas izlase pieveic Čehiju, 1/8 finālā tiksies ar somiem

Eiropas frisbija čempionāta ceturtajā dienā Latvijas jauktā frisbij izlase ar 15:13 tika pie sava otrā panākuma, pieveicot Čehijas izlasi. Ceturtdien latvieši turpinās cīņu astotdaļfinālā.

Latvijas pretiniece astotdaļfinālā būs Somija. Spēli pulksten 11.00 pēc Latvijas laika tiešraidē varēs vērot Ulti.tv Youtube kanālā.

Savu grupu mūsu frisbijisti pabeidza piektajā vietā starp sešām komandām, kamēr somi bija ceturtajā vietā otrā grupā.

Latvijas un Somijas pāra uzvarētāji ceturtdaļfinālā spēkosies ar Īriju.

Jau ziņots, ka Latvija apakšgrupā ar 15:10 pārspēja Ungāriju, bet ar 12:15 piekāpās Itālijai un ar 5:15 zaudēja Lielbritānijai. Turpinājumā Latvijas izlase jaunajā grupā ar 13:15 zaudēja Vācijai un ar 14:15 atzina Īrijas pārākumu.

Latvijas izlases sastāvs Eiropas čempionātam: Linda Gulbe (kapteine), Toms Ābeltiņš (kapteinis), Ieva Grabe (spēles gara kapteine) Gundega Pastore, Helēna Orlovska, Katrīna Ance Gasiņa, Kristiāna Buldure, Laura Sāmiete, Lāsma Kublicka, Līga Zāģere, Santa Siņica, Arvīds Žanis Orlovskis, Bruno Jurginsons, Elvis Zeltiņš, Emīls Elksnītis, Ēriks Podgurskis, Girts Betmanis, Ģirts Zaķis, Jēkabs Eglītis un Kaspars Krauklis.

Izlases treneri: Mārtiņš Taurenis un Jānis Bernāns.

Vairāk informācija šeit.

Čempionāts Īrijā noslēgsies 22. jūlijā. Eiropas četrgades turnīrā startē 17 jauktās, 13 sieviešu un 15 vīriešu izlases.

Latvijas frisbija federācija saka paldies Izglītības un Zinātnes Ministrijai, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijai, Latvijas Sporta federāciju padomei, Latvijas Disku sportu savienībai, Ogres un Salaspils novada pašvaldībām un Fazer Latvija par atbalstu.