LJFC

Latvijas Jaunatnes čempionātā uzvar Ogres Tehnikums

24.novembrī Ogres novada sporta centrā pēc ilgākas pauzes norisinājās Latvijas Jaunatnes frisbija čempionāts jauktajā grupā 2023, kurā startēja 9 skolu komandas no sākotnēji plānotajām 10 skolām. Turnīra trijniekā dominēja Ogres novada skolas.
No plkst. 9.00 līdz pat plkst. 17.00 Ogres novada skolas pēc īsta turnīra formāta cīnijās par čempionāta titulu. Spēles tika aizvadītās nedaudz īsākā formātā – 15 minūtes vai līdz 11 punktiem. Turnīrā ārpuskārtas konkurencē startēja arī divas komandas no – Tartu un Tallinas, sniedzot jauniešiem arī starptautisku pieredzi. Lai arī komanda Saku no Tallinas spraigā fināla spēlē uzvarēja Ogres Tehnikumu, tā diemžēl kopējā čempionātā ieskaitē nekvalificējās, līdz ar to labāko trijnieku.  Komandas savā starpā vērtējot noteica arī turnīra labākos spēlētājus, kur komandu balsojumā par labākajiem tika atzīti Rainers Plinte (Ogres Tehnikums) un Adrija Melānija Kalavanova. Kā jau ierasts pēc spēles tika aizvadīti spēles gara apļi, bet atsevišķi šī pozīcija šajā čempionātā netika vērtēta.

Ceturtdaļfināla spēles, pusfinālus un spēles par vietām bija un ir iespējams vērot tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas kanālā – www.youtube.com/frisbijs.

Spēļu rezultāti pieejami – www.frisbijs.lv turnīra sadaļā.
Par sacensību foto visas dienas garumā rūpējās – Māris Vancevičš. Bildes pieejamas šeit – https://failiem.lv/marvan.photography/u/749kgwknwa

Vietu sadalījums Latvijas čempionāta ieskaitē:

1.vieta – Ogres Tehnikums
2.vieta – Ogres 1.vidusskola
3.vieta- – Ventspils 6.vidusskola
4.vieta – Ogres Valsts ģimnāzija
5.vieta – Valmieras Tehnikums
6.vieta – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija
7.vieta – Ropažu vidusskola

Latvijas Frisbija federācija vēlas teikt lielu paldies skolām, jauniešiem un viņu sporta skolotājiem par dalību Jaunatnes čempionātā.
Katrai skolai ar Latvijas Sporta un izglītības zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu tika iegādāti arī frisbija diski, lai turpinātu ieguldīto darbu skolās ar nepieciešamo inventāru.

 

Sacensības organizēja Latvijas Frisbija federācija sadarbībā ar Latvijas disku sporta savienību un Ogres novada sporta centru. Sacensības tika finansētas ar Latvijas Izglītības, sporta un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.