LTFČjg

Latvijas telpu sezona nedēļas nogalē startēs ar jaukto komandu čempionātu

Pirmās telpu frisbija sezonas paredzētas jau šajā nedēļas nogalē, Ogres novada sporta centrā risinoties otrajam Latvijas telpu frisbija čempionātam jauktajā grupā. Sacensībās startēs kopumā deviņas komandas. Svētdienas spēles tiks translētas tiešraidē.

Deviņas komandas čempionātu uzsāks divās apakšgrupās. Katras grupas spēcīgākā komanda garantēs vietu pusfinālā, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji cīnīsies ceturtdaļfinālā.

A grupā spēlēs spēlēs divas komandas no Salaspils – “Salaspils 1” un “Salaspils A”. Klubs kārtējo reizi komandas spēkus nolēmis dalīt līdzvērtīgi, izveidojot divas konkurētspējīgas komandas. Ar viņiem vien grupā būs arī trīs komandas no Rīgas – “Sirocco”, “Sportland” un “HyperFlick”. “Sirocco” ir Rīgas vadošā jauktās grupas komanda, kas noteikti spēkosies ar salaspiliešiem par pirmajām vietām, savukārt “Sportland” un “HyperFlick” ir salīdzinoši jaunas vienības, kas uz papīra ir neapšaubāmas grupas pastarītes.

Tikmēr B grupu pārstāvēs Valmieras “Insider”, kas pirms gada palika soļa attālumā no zelta. Viņiem konkurenci sastādīs “Ventspils”, kas čempionātam sagatavojuši spēcīgu sastāvu. Sava laukuma priekšrocības centīsies izmantot “Ogre”. Tāpat šajā grupā spēlēs Inčukalna “Wildcats”, kas ik sezonu sagādā ar vien lielākas grūtības vadošajām komandām.

Skatītāji sacensības drīkstēs vērto klātienē, izmantojot tikai tam paredzētās sēdvietas, ievērojot divu metru distanci un lietojot aizsargmaskas.

Gan spēlētajiem, gan pārējiem sacensību apmeklētajiem, ierodoties Ogres novada sporta centrā, tiks mērīta ķermeņa temperatūra. Personas ar elpceļu infekcijas slimībām vai aizdomām par tām, paaugstinātu ķermeņa temperatūru, noteiktiem izolācijas vai karantīnas ierobežojumiem nedrīkst ierasties sacensību vietā!

Latvijas frisbija federācija aicina turnīra apmeklētājus un dalībniekus izturēties atbildīgi, iespēju robežās izvairoties no kontaktēšanās ar citu komandu pārstāvjiem un skatītājiem, kā arī ievērot citas piesardzības un higiēnas normas.

Pērn sacensības triumfēja “Salaspils MIX” komanda, kas finālā, spēlējot mazākumā, pārspēja “Valmieru”. Bronzas godalgas pirms gada tika “Ventspils” klubam.

Spēļu grafiks pieejams šeit.