Izlases

Latvijas U-20 izlase Eiropas čempionātu sāk ar divām uzvarām

Latvijas U-20 frisbija jauktā valstsvienība svētdien ar diviem panākumiem sāka Eiropas čempionātu. Turnīra pirmajā dienā latvieši pieveica Spāniju un Eiropas apvienoto izlasi.

Pirmajā spēlē Latvijas izlase spēkojās ar spāņiem. Jau mača pirmajā punktā Latvijas izlase prata gūtu punktu, kuru bija uzsākusi no aizsardzības. Turpinājumā lielas grūtības mūsu jauniešiem sagādāja pretinieku zonas aizsardzība, taču pirmo puslaiku ar vadību noslēdz Latvija. Otrajā puslaikā spāņi rezultātu izlīdzināja, taču gala vārds piederēja Latvijai, kas guva uzvaru ar 12:9.

Dienas otrajā mačā Latvijas jaunieši bez lielā grūtībām pārspēja Eiropas apvienoto izlasi (15:7).

Divas uzvaras latviešu dotajā mirklī ierindo turnīra tabulas augšgalī.

Jau rīt latvieši spēkosies ar Čehiju un Ungāriju.

Eiropas jaunatnes čempionātā šogad pirmo reizi ir U20 jauktā divīzija. Tajā startē kopumā septiņas izlase. Bez jau minētajām komandām par titulu sacenšas arī Turcija un Nīderlande.

Latvijas U-20 izlases sastāvs: Artis Lapsiņš (kapteinis), Imants Ilgažs (spēles gara kapteinis), Sabina Bartule, Māris Lukševics, Kristīne Lazdāne, Evita Račicka, Aleksandrs Černovs, Agris Zvirgzdiņš, Evelīna Petrovska, Elizabete Alīna Krastiņa, Katrīna Ance Gasiņa, Luīze Glaudāne, Ernests Vīlips, Andrejs Jēgers un Druvis Reiniks.