Izlases

Latvijas U-20 jauktā izlase nedēļas nogalē uzsāks cīņu vēsturiskā Eiropas čempionātā

Latvijas U-20 frisbija jauktā izlase gatavojas jau šonedēļ doties uz Eiropas junioru čempionātu, kur pirmo reizi sacensības notiks arī jauktajā grupā. Čempionāts risināsies Polijas pilsētā Vroclavā, un pirmā spēle Latvijas jaunieši aizvadīs jau svētdien.

Svētdien Latvijas izlase čempionātu iesāks ar cīņu pret Spāniju, kam sekos spēle pret Eiropas izlasi, kurā spēkus apvieno spēlētāji no dažādām Eiropas valstīm. Pirmdien latvieši cīnīsies ar Čehiju un Ungāriju, savukārt pēc dienas pauzes tiks aizvadītas pēdējās cīņas ar Turciju un Nīderlandi.

Čempionāta jauktajā grupā kopumā startēs septiņas komandas. Vienības turnīru iesāks ar apļa spēļu turnīru, kam sekos pusfināli.

Šogad šī būs jau ceturtā Latvijas izlase, kas startēs Eiropas vai Pasaules čempionātos.

U-20 jaukto izlasi Polijā vadīs Jānis Bernāns, kurš gada sākumā kopā ar Latvijas sieviešu izlasi izcīnīja bronzu Eiropas pludmales čempionātā. Tāpat viņš pirms diviem gadiem bija U-20 puišu izlases treneru korpusā.

Latvijas U-20 izlases sastāvs: Artis Lapsiņš (kapteinis), Imants Ilgažs (spēles gara kapteinis), Sabina Bartule, Māris Lukševics, Kristīne Lazdāne, Evita Račicka, Aleksandrs Černovs, Agris Zvirgzdiņš, Evelīna Petrovska, Elizabete Alīna Krastiņa, Katrīna Ance Gasiņa, Luīze Glaudāne, Ernests Vīlips, Andrejs Jēgers un Druvis Reiniks.