Izlases

Latvijas U-24 izlase iekļūst pasaules čempionāta pusfinālā

Latvijas U-24 izlase ceturtdien Vācijā izcīnīja vēl divas uzvaras pasaules čempionātā, tādējādi iekļūstot turnīra labāko četru vienību vidū. Pusfinālā Latvijas izlase piektdien spēkosies pret Japānu.

Dienas pirmajā spēlē latvieši simboliskā cīņā ar 15:11 pārspēja mājiniekus. Jau iepriekš Latvijas izlase bija garantējusi otro vietu apakšgrupā, tāpēc šī spēles neko neizšķīra. Tas arī atspoguļojās komandas sniegumā.

Otrajā dienas spēlē latvieši spēja uzlabot savu sniegumu un ar 15:10 sakaut poļus.

Latvija rīt 13.00 spēkosies ar japāņiem. Tikmēr otrā pārī ASV cīnīsies ar Singapūru.

Šī ir pirmā reize, kad Latvijas izlase startē pasaules U24 čempionātā.

Latvijas izlases kodolu veido Salaspils Frisbija kluba spēlētāji – izlases kapteinis Jānis Bernāns, spēles gara kapteinis Emīls Elksnītis, Arvīds Žanis Orlovksis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Toms Ābeltiņš, Katrīna Ance Gasiņa, Helēna Orlovska, Kristiāna Kazakupča un Santa Siņica. Divas spēlētājas izlasē ir no „Valmieras”: Helēna Dreimane un Undīne Vektere. Tāpat izlase spēlē Ventspils Frisbija kluba pārstāvji Ēriks Podgurskis un Kristīne Gūtmane, kā arī ogreinietis Nauris Jasukevičs.

Heidelberga pulcē kopumā 51 izlasi – 21 valstsvienība sacentīsies jauktajā grupā, kamēr vīriešu un sieviešu divīzijās cīnīsies attiecīgi 18 un 12 komandas.