Izlases

Latvijas U-24 izlase uzvar Čehiju, sagrauj Kanādu un garantē vietu ceturtdaļfinālā

Latvijas U-24 jauktā izlase trešdien Vācijā izcīnīja vēl divas uzvaras pasaules čempionātā, tādējādi jau priekšlaicīgi nodrošinot vietu turnīra ceturtdaļfinālā. Līdz šim Latvijas izlase uzvarējusi četras no sešām spēlēm.

Dienu Latvijas izlase iesāka ar principiālu cīņu pret Čehiju. Abas komandas no savas grupas spēlēm līdz ņēma vienu uzvaru un vienu zaudējumu. Pirmajā puslaikā abas komandas cīnījās līdzīgi, taču otrajā spēles nogrieznī latvieši prata izcīnīt uzvaru ar 15:10.

Turpinājumā Latvijas izlasei bija jāspēkojas ar Kanādas valstsvienību. Latvieši spēja dominēt visas spēles garumā, pārliecinoši sakaujot spēcīgo Ziemeļamerikas vienību ar 15:6.

Dienu kanādieši iesāka kā nepārspēta vienība, taču vispirms saspringtā mača ar 14:15 zaudēja ASV, kam sekoja sakāve pret Latviju.

Jaunizveidotajā grupā Latvijas izlasei ir trīs uzvaras un viens zaudējums, kas jau pirms pēdējās spēles ar Vāciju mūsējiem garantē otro vietu grupā.

Rīt Latvijas izlasei arī paredzēts ceturtdaļfināls pret otras grupas trešo vietu.  Šajā grupā spēlē Japāna, Singapūra, Polija, Zviedrija, Austrālija un Kolumbija.