Izlases

Latvijas U-24 jauktā izlase nedēļas nogalē sāks cīņu pasaules čempionātā

Sestdien Vācijā sāksies ceturtais pasaules U-24 frisbija čempionāts. Pirmo reizi tajā startēs arī Latvijas izlase, kas sacentīsies jauktajā divīzijā. Čempionātā startēs kopumā 21 jauktā komanda.

Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar pašreizējiem čempioniem ASV, kā arī Eiropas grandiem Lielbritāniju un Franciju. Tāpat šajā apakšgrupā spēlēs arī Nīderlande, kurai ir ļoti spēcīga jauktās divīzijas klubu sistēma.

No katras apakšgrupas trīs spēcīgākās izlase kvalificēsies nākamajai sacensību kārtai.

Pirmo spēli mūsu spēlētāji aizvadīs svētdienas rītā pret ASV. Pirmdien latvieši cīnīsies ar Nīderlandi, bet otrdien ar Franciju un Lielbritāniju.

Latvijas izlases kodolu veido Salaspils Frisbija kluba spēlētāji – izlases kapteinis Jānis Bernāns, spēles gara kapteinis Emīls Elksnītis, Arvīds Žanis Orlovksis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Toms Ābeltiņš, Katrīna Ance Gasiņa, Helēna Orlovska, Kristiāna Kazakupča un Santa Siņica. Divas spēlētājas izlasē ir no „Valmieras”: Helēna Dreimane un Undīne Vektere. Tāpat izlase spēlē Ventspils Frisbija kluba pārstāvji Ēriks Podgurskis un Kristīne Gūtmane, kā arī ogreinietis Nauris Jasukevičs.

Heidelberga pulcēs kopumā 51 izlasi – 21 valstsvienība sacentīsies jauktajā grupā, kamēr vīriešu un sieviešu divīzijās cīnīsies attiecīgi 18 un 12 komandas.

Sagatavošanās procesa laikā Latvijas U-24 izlase jūnijā izcīnīja sudraba godalgas Latvijas frisbija čempionātā, piekāpjoties vienīgi ilggadējiem čempioniem „Salaspils FK Mix”