Izlases

Latvijas U24 izlase pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu pašreizējiem čempioniem

Latvijas U24 vecuma jauktā komanda svētdien pasaules čempionātu sāka ar zaudējumu ASV izlasei. Jau rīt latvieši spēkosies ar Nīderlandes izlasi, kas čempionātu iesākusi ar diviem panākumiem.

Latvijas izlase pašreizējiem pasaules čempioniem piekāpās ar 4:15.

Mūsu valstsvienība ar Nīderlandi spēkosies pirmdien 14.00 pēc Latvijas laika.

Līdz šim nīderlandieši tikuši pie diviem panākumiem, ar 15:11 pieveicot Franciju un 15:13 – Lielbritāniju.

Latvijas izlase spēlē A apakšgrupā. Otrdien Latvijas spēlētāji laukumā cīnīsies ar britiem un francūžiem. Turpinājumā trīs spēcīgākās apakšgrupas komandas turpinās cīņu par medaļām.

Latvijas izlases kodolu veido Salaspils Frisbija kluba spēlētāji – izlases kapteinis Jānis Bernāns, spēles gara kapteinis Emīls Elksnītis, Arvīds Žanis Orlovksis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Toms Ābeltiņš, Katrīna Ance Gasiņa, Helēna Orlovska, Kristiāna Kazakupča un Santa Siņica. Divas spēlētājas izlasē ir no „Valmieras”: Helēna Dreimane un Undīne Vektere. Tāpat izlase spēlē Ventspils Frisbija kluba pārstāvji Ēriks Podgurskis un Kristīne Gūtmane, kā arī ogreinietis Nauris Jasukevičs.

Heidelberga pulcē kopumā 51 izlasi – 21 valstsvienība sacentīsies jauktajā grupā, kamēr vīriešu un sieviešu divīzijās cīnīsies attiecīgi 18 un 12 komandas.