Izlases

Latvijas vīriešu izlase iekļūst Eiropas telpu čempionāta bronzas finālā, sieviešu izlase tiek Top6

Lietuvā turpinās pirmais Eiropas telpu frisbija čempionāts. Sāpīgu zaudējumu sestdien piedzīvoja Latvijas vīriešu  izlase, kas ar 15:16 piekāpās beļģiem, paliekot ārpus fināla. Latvijas vīriešu izlase ir vienīgā no mūsu valstsvienībām, kas turpina cīņu par čempionāta godalgām. Bronzas fināls paredzēts svētdien no rīta.

Latvijas vīriešu izlase svētdien pulksten 11.00 spēkosies ar Ukrainu.

Sestdien vīriešu izlase ceturtdaļfinālā ar 15:10 sarūgtināja mājiniekus lietuviešus, bet pusfinālā ļoti saspringtā mačā piekāpās beļģiem.

Tikmēr Latvijas sieviešu izlase ceturtdaļfinālā galotnē nenoturēja piecu punktu vadību un ar 13:14 atzina Lielbritānijas pārākumu. Turpinājumā latvietes ar 15:11 apspēlēja Ukrainu, bet pēdējā mačā ar 10:13 zaudēja Dānijai. Tas Latvijai deva 6. vietu.

Savukārt Latvijas jauktā izlase ceturtdaļfināla otrajā puslaikā zaudēja slovākiem (12:16). Saspringtā mačā latvieši atzina Polijas pārākumu ar 15:14. Pēdējā spēlē mūsu jauktā izlase satrieca mājiniekus lietuviešus ar 17:5, čempionātu noslēdzot 7. vietā.

Latvijas otrā vīriešu izlase dienu iesāka ar uzvaru pret Dāniju ar 17:12. Arī atlikušajās spēles latvieši guva panākumus, vispirms ar 15:11 atkārtoti uzvarot britus, bet pēcāk ar 16:14 uzvarot īrus. Latvija-2 rezultātā ieņēma 9.vietu.

Svētdien atlikušas tikai spēles par godalgām visās trīs divīzijās.

Čempionātā drīkstēja startēt arī valstu otrās izlases, ja netiek sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Šo iespēju izmantoja Latvija un Lietuva, kas abas vīriešu divīzijā startē ar divām komandām.

Vairāk informācija par turnīru pieejam šeit.

Spēļu tiešraides bez maksas vērot varēs Ulti.tv Youtube kanālā.

Latvijas pirmās vīriešu izlases sastāvs: Toms Ābeltiņš, Mārtiņš Gusārs, Didzis Malderis, Bruno Jurginsons, Arvīds Žanis Orlovskis, Emīls Elksnītis, Neds Gārvijs, Mārtiņš Kasparāns, Ēriks Podgurskis, Ģirts Betmanis, Roberts Apinis un Jānis Bernāns. Spēlējošais treneris – Toms Ābeltiņš.

Latvijas otrās vīriešu izlases sastāvs: Ģirts Zaķis, Edgars Būdiņš, Mārcis Skudra, Edmunds Semjonovs, Kristaps Bergmanis, Ričards Racins, Māris Lukševics, Elvis Zeltiņš, Andrejs Jēgers, Andrejs Krauze un Jēkabs Eglītis. Spēlējošais treneris – Ģirts Zaķis.

Jauktās izlases sastāvs: Rihards Znotiņš, Kārlis Krīgers, Roberts Razminovičs, Mārtiņš Saulīte, Kārlis Kozulāns, Kaspars Krauklis, Gints Mucenieks, Alise Krīgere, Sabīne Muceniece, Kristiāna Buldure, Evija Arste un Līva Jakovele. Trenere Helēna Dreimane.

Sieviešu izlases sastāvs: Sabina Bartule, Jūlija Arefjeva, Veronika Mikuļiča, Ieva Grabe, Elīna Vegnere, Laura Sāmiete, Helēna Orlovska, Adrija Melānija Kalavanova, Linda Gulbe, Katrīna Ance Gasiņa. Treneris – Jānis Bernāns.