LTFČjg

Mazākumā palikusī «Salaspils MIX» dramatiskā cīņā kļūst par pirmajiem telpu čempioniem

Nedēļas nogalē Ogrē risinājās pirmais Latvijas telpu frisbija čempionāts jauktajā grupā. Sacensībās, desmit komandu konkurencē, par uzvarētajiem kļuva “Salaspils MIX”, kas daļu spēles aizvadīja vien ar četriem spēlētajiem uz laukuma.

Finālā “Salaspils MIX” ar 15:14 pieveica Valmieras “Insiders”.

Pēc saspringtā pirmā puslaika traumu guva salaspiliete Santa Možeika, kas nespēja atlikušajā mača daļā palīdzēt komandai. Salaspils vienība jau sestdien savainojuma dēļ zaudēja vienu no spēlētājām, tādējādi komandā spējīgas turpināt cīnīties palika tikai Ieva Grabe un Monta Poduma.

Pie rezultāta 8:8 “Salaspils MIX” pirmo reizi nācās spēlēt četratā pret pieciem, tomēr, par spīti spēlētāju deficītam, viņi prata gūt divus breikus, iegūstot pārsvaru. Atstatums starp komandām palika nemainīgs līdz pat rezultātam 14:12, kad “Insiders” vispirms prata realizēt savu uzbrukumu un pēc tām, spēlējot piecatā pret pieciem rezultātu izlīdzināt.

Pēdējo punktu “Salaspils MIX” atkal spēlēja ar četriem frisbijistiem. Vispirms Poduma nesapratās ar Reini Otisonu zonā, kas deva iespēju “Isiders”. Taču teicama aizsardzība padevās Otisonam, kurš laboja savu kļūdu. Otro iespēju salaspilieši izmantoja triumfējot šajā kuriozajā finālā.

Trešajā vietā palika “Ventspils Frisbija klubs”, kas prata revanšēties un mazajā fināla pieveikt “Salaspils A” komandu.

Pirmajā Latvijas telpu frisbija čempionātā jauktajā grupā kopumā piedalījās desmit komandas. Jāatzīmē, ka šis bija arī debijas turnīrs “Sportland” komandai.

Pēc divām nedēļām Ogrē un Lielvārdē risināsies nākamās frisbija sacensības – “Rīgas Rudens”, savukārt novembra izskaņā tiks dots starts Latvijas Frisbija līgas jaunajai sezonai.