LFL

Nedēļas izskaņā Ogrē un Lielvārdē risināsies Latvijas Frisbija līgas otrais posms

Sestdien Ogres 1. vidusskolas zālē risināsies gada pirmās frisbija spēlēs Latvijā, sieviešu divīzijās komandām spēkojoties Latvijas Frisbija līgas otrajā posmā. Savukārt dienu vēlāk Lielvārdē spēlēs vīriešu komandas.

Sieviešu komandas pēc pirmā posma sadalījās divās grupās pēc spēka. Vadošajā grupā iekļuva „Salaspils FK”, Ogres „Moments”, „Valmiera” un „KCN Rīga”. Pirmajā posmā salaspilietes guva panākumu pret Ogres komandu, savukārt valmierietes pieveica galvaspilsētas klubu. Sestdien tiks aizvadītas atlikušās spēlēs, pēc kurām noskaidros vienu vājāko komandu, kam dienas beigās būs jāaizstāv sava pozīcija pret vadošo otrās grupas komandu.

Lejasgala komandu vidū ir Igaunijas „Saku Ultimate”, kas pirmajā posmā uzvarēja Rīgas „Sirocco”, kā arī Lietuvas „Drop That Smile”, kas pieveica Inčukalna „Wildcats”.

Septiņas no spēlēm, tostarp arī pārspēle par viedu vadošo komandu grupā, tiks translētas tiešraidē Latvijas frisbija federācijas Youtube kanālā.

Dienu vēlāk deviņas vīriešu divīzijas komandas turpinās cīņu Latvijas Frisbija līgā. Komandas aizvada viena apļa turnīru visas sezonas garumā, tādējādi katra spēle var būt izšķiroša. Pēc pirmā posma Salaspils „Wild Things” un Rīgas „Hardcore Ultimate” palika nepārspētas. Rīgas klubam lielākais izaicinājums šajā posmā būs spēcīgā „Ventspils” komanda, kas līdz šim zaudējusi tikai vienu spēli. Savukārt Salaspils komanda dienas izskaņā spēkosies ar sava kluba junioriem.

Īpaši aizraujoša solās būt arī „Valmieras” un Rīgas „Ultimate Decision” spēle. Tāpat „Salaspils Jr” un „Ogres” duelī tiksies tiešie konkurenti. Pie pirmā panākuma šajā posmā mēģinās tikt arī Inčukalna „Wildcats” un „Valmiera-2”.

Arī septiņas no šīm spēlēm tiks translētas tiešraidē.