LFL

Nedēļas nogalē komandas noskaidros LFL laureātus

Sestdien un svētdien Ogres novada sporta centrā risināsies izšķirošie Latvijas frisbija līgas (LFL) posmi vīriešiem un sievietēm. Galvenās favorītes uz tituliem šobrīd ir Salaspils un Rīgas komandas, bet uzvarētāji visticamāk tiks noteikti tieši līderu savstarpējos mačos.

Ceturtais un pēdējais vīriešu posms risināsies sestdien, bet dienu vēlāk spēkos mērosies meitenes.

Kopumā 12 no spēlēm tiks translētas tiešraidēs Latvijas frisbija federācijas youtube kanālā.

Vīriešu divīzijā galvenās pretendentes uz titulu ir Rīgas „Hardcore Ultimate” un Salaspils „Wild Things 1”. Abām komandām līdz šim ir pa vienam zaudējumam. Pirmajā spēļu kārtā savstarpējo maču ar 13:10 uzvarēja salaspilieši. Abu šo komandu duelis sestdien tiešraidē paredzēts 18.00.

Teorētiskas iespējas uz pirmo vietu saglabā arī trešajā vietā esošā Salaspils „Wild Things A”. Tomēr šādam scenārijam nepieciešams ne tikai izcils sniegums, bet arī konkurentu neveiksmes.

Sieviešu divīzijā līdz šim nepārspētas ir „Salaspils FK 1” spēlētājas. Tomēr viņām svētdien paredzēts mačs pret vēl vienām titula pretendentēm „Salaspils FK A”, kā arī spēcīgo „Valmieras” komandu.

Izredzes uzvarēt sacensībās vēl ir arī Lietuvas „Drop That Smile”, kas līdz šim zaudējušas tikai turnīra tabulas līderēm.

Vīriešu divīzijās šogad startē 11 komandas, bet sievietēm deviņas.

Pēc LFL noslēguma 9.-10. martā komandas Salaspilī sacentīsies par ceļojošajiem Latvijas telpu frisbija čempionāta kausiem.