BUC

Nedēļas nogalē Ogrē noskaidros Latvijas un Baltijas čempionus

Nedēļas nogalē Ogres ģimnāzijas stadionā pulcēs Latvijas un Baltijas spēcīgākās komandas, lai noskaidrotu 2019. gada čempionus. Sieviešu divīzijas uzvarētājas būs zināmas jau sestdien, savukārt vīrieši medaļas sadalīs svētdien. Sieviešu fināls un vīriešu cīņās par medaļām tiks translētas tiešraidē.

Sacensībās kopumā piedalās deviņas vienības – četras sieviešu un piecas vīriešu komandas. Katrā no grupām pa vienai vienībai ir no Igaunijas, savukārt pārējās ir pašmāju komandas.

Komandas izspēlēs savstarpējā apļa spēlēs, kurām sekos spēlēs par vietām.

Sieviešu fināls paredzēts sestdien 17.00, bet vīrieši medaļas sāks dalīt svētdien no 12.00. Šīs cīņas būs vērojams tiešraidē Latvijas frisbija federācijas Youtube kanālā.

Pēdējos gados Latvijas čempionu tronī ērti iekārtojušās Salaspils komandas, kas uzvarējušas abās divīzijās kopš 2014. gada; meitenēm tronī esot vēl divus gadus ilgāk.

Šogad vīriešu divīzijā startēs Salaspils „Wild Things”, mājinieki „Ogres Frisbija klubs”, „Valmiera”, Inčukalna „Wildcats” un Igaunijas vienība EV100.

Sievietēm par kausu cīnīsies „Salaspils Frisbija klubs”, „Rīga Ultimate”, „Ventspils Frisbija klubs” un „Estonia Women”.

Šajā turnīrā tiks noskaidroti arī šī gada Latvijas čempioni.