LFC

Nedēļas nogalē Salaspilī tiks noskaidroti jaunie Latvijas telpu frisbija čempioni

Spēcīgākās Latvijas frisbija komandas nedēļas nogalē Salaspils sporta namā cīnīsies par Latvijas telpu frisbija čempionu tituliem. Galvenie titulu pretendenti ir Salaspils, Rīgas un Valmieras komandas. Ieeja sacensībās ir bez maksas. Daļa spēles tiks translētas tiešraidē Latvijas frisbija federācijas youtube kanālā.

Vīriešu divīzijā startēs kopumā 10 komandas, bet sievietēm – septiņas. Komandu izsējumi balstītu uz Latvijas Frisbija līgas (LFL) rezultātiem. Augstāka vieta izsējumā ļauj komandām iesaistīties izslēgšanas spēlēs vēlāk – pirmo vietu ieguvēji turnīru uzsāks tikai no pusfināla.

Vīriešu divīzijā galvenie favorīti ir mājinieki Salaspils „Wild Things 1”, kas izcīnīja pirmo vietu LFL, piedzīvojot tikai vienu zaudējumu. Vieni no viņu galvenajiem konkurentiem neapšaubāmi būs Rīgas „Hardcore Ultimate”, kas LFL ieņēma otro vietu. Abas šīs komandas dalību Latvijas čempionātā uzsāks tikai svētdien, uzreiz spēkojoties pusfinālā.

Tāpat čempionu kausu virs galvām kāro celt Rīgas „Ultimate Decision”, kas vairākkārt cīnījušies čempionāta finālā, tomēr to iegūt Rīgas komandai nav izdevies ne reizi. „Ultimate Decision” sezonu iesāka pieticīgi, taču turpinājumā spēja uzlabot savu sniegumu, izcīnot trešo vietu LFL.

Vienīgie, kas LFL ietvaros prata pieveikt „Wild Things 1”, bija viņu kluba biedri „Wild Things A”. Taču šai Salaspils komandai galvaspilsētnieki šosezon bijuši cieti rieksti, ko LFL ietveros neizdevās pārspēt ne reizi. „Wild Things A” LFL noslēdza uzreiz aiz labāko trijnieka. Gan Salaspils komanda, gan „Ultimate Decision” sacensības sāks ceturtdaļfinālā.

Tāpat no cīņas par čempionu trofeju nevar izslēgt „Ventspils” un „Valmieras” komandas, kas sacensības uzsāks ar astotdaļfinālu.

Sieviešu divīzijā sezonas laikā izveidojās trīs galvenās favorītes – „Salaspils 1”, „Salaspils A” un „Valmiera”, kas savstarpējās cīņās katra guva pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam. „Salaspils A” un „Valmiera” sacensības sāks ar pusfinālu, bet „Salaspils 1” spēlēs jau ceturtdaļfinālā.

Cīņā par medaļām noteikti iejaukties mēģinās Rīgas „Sirocco” un Ogres „Moments”.

Pašlaik Latvijas čempionu kausi atrodas Salaspils „Wild Things” un „Salaspils FK” īpašumos. Abas šīs komandas gan pirms sezonas veica reformas sastāvos, sadalot spēkus divās vienlīdzīgās vienībās un veicinot intrigu cīņā par ceļojošo kausu.

Tiešraižu grafiks

Sestdiena:

15:45 – Sieviešu divīzija spēle par 5.vietu
16:30 – Vīriešu divīzija spēle par 7.vietu
17:15 – Vīriešu divīzija 1/4
18:00 – Vīriešu divīzija 1/4
18:45 – Sieviešu divīzija spēle par 5.vietu
19:30 – Vīriešu divīzija spēle par 5.vietu

Svētdiena:

10:00 Sieviešu divīzija 1/2
10:45 Sieviešu divīzija 1/2
11:30 Vīriešu divīzija 1/2
12:15 Vīriešu divīzija 1/2
13:00 Sieviešu divīzija spēle par 3.vietu
13:45 Vīriešu divīzija spēle par 3.vietu
14:30 Sieviešu divīzija spēle par 1.vietu
15:30 Vīriešu divīzija spēle par 1.vietu