LFL

Nedēļas nogalē Salaspilī tiks noskaidroti LFL uzvarētāji

Latvijas Frisbija līgas (LFL) uzvarētāji tiks noskaidroti jau šajā nedēļas nogalē Salaspils sporta namā. Vispirms sestdien tiks noskaidroti uzvarētāji vīriešu divīzijā, savukārt dienu vēlāk arī sievietēm. Kopumā 17 spēles tiks translētas tiešraidē.

Vīriešu divīzijā pirmās vietas liktenis visticamāk tiks izšķirts Rīgas “Hardcore Ultimate” un Salaspils “Wild Things” savstarpējā mačā. Līdz šim abas komandas LFL nav zaudējušas ne reizi. Abas komandas nule kā atgriezušas no Eiropas telpu frisbija čempionāta, kur salaspilieši izcīnīja sudrabu, bet Rīgas klubs 7. vietu. Tieši turnīra ceturtdaļfinālā “Wild Things” pieveica “Hardcore Ultimate”. Abas šīs komandas divreiz tikās arī sezonas ievadā, pa reizei katrai izcīnot uzvaru.

Uz trešo vietu turnīrā pretendē “Ventspils Frisbija klubs”, tomēr ventspilniekiem vēl jāspēlē ar Rīgas “Ultimate Decision” un “Salaspils Jr”. Abos šajos mačos kurzemnieki būs favorīti, tomēr kļūdas gadījumā viņi var zaudēt kādu pozīciju kopvērtējumā.

Savstarpējo spēli šajā posmā aizvadīs arī “Ultimate Decision” un “Salaspils Jr”, kā arī “Salaspils Jr” un “Valmiera”. Tieši šīs trīs komandas un “Ogre” cīnās par pozīcijām otrajā trijniekā.

Tikmēr pirmo uzvaru sezonā centīsies izcīnīt “Valmiera-2” un Inčukalna “Wildcats”, kuru sastāvus pārsvarā veido gados jauni un perspektīvi spēlētāji.

Savukārt sieviešu divīzija komandas ir sadalītas divās grupās pēc spēka. Līderu grupā spēlē “Valmiera”, “Salaspils FK”, Ogres “Moments” un “KCN Rīga”. Uzvarētāju kursu pašlaik uzņēmušas “Valmieras” spēlētajās, kas vēl nav zaudējušas ne reizi. Turklāt viņas bija vienīgās Latvijas pārstāves Eiropas čempionātā, kur aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja augsto sesto vietu.

“Valmieras” pozīciju apdraudēt centīsies “Salaspils FK”, tomēr pirmajā viņu tikšanās “Valmiera” uzvarēja ar 13:8. Salaspilietēm nepieciešamas uzvarēt “Valmieru” ar prāvu punktu pārsvaru, vai arī jācer, ka vidzemnieces paklups arī pret kādu no citām pretiniecēm.

Par trešo vietu cīnās “Moments” un “KCN Rīga”. Pirmajā savstarpējā spēlē pārākas bija galvaspilsētas frisbijistes.

Tikmēr otrajā grupā spēlē Rīgas “Sirocco”, Inčukalna “Wildcats”, kā arī divas ārzemju komandas – Igaunijas “Saku Ultimate”, kā arī Lietuvas “Drop That Smile”, kas pagājušajā nedēļā tika kronētas par Eiropas čempionēm.

Deviņas vīriešu un astoņas sieviešu spēles tiks translētas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas Youtube kanālā.

Pēc LFL, 7.-8. martā, Ogrē šīs komandas spēkosies Latvijas telpu frisbija čempionātā.