LFC

Nedēļas nogalē sešas komandas Vaidavā sezonu sāks ar jaukto čempionātu

Latvijas frisbija čempionāts jauktajā grupā gaidāms jau pavisam drīz – sestdien un svētdien Vaidavā. Čempionātā startēs kopumā sešās komandas, turklāt šis būs debijas čempionāts jaunizveidotai komandai no Rīgas.

Divu dienu garumā komandas aizvadīs apļa spēles, katrai vienībai spēkojoties ar katru, kam svētdien sekos spēles par vietām. Visas komandas aizvadīs piecas grupas spēles un vienu maču par vietu, kopsummā izspēlējot trīs spēles katrā dienā.

Čempionāta galvenie favorīti ir “Salaspils MIX”, kas ir pašreizējie Eiropas čempioni. Arī Latvijā viņa šajā čempionātā nav pārspēti jau vairākus gadus.

Uz medaļām pretendē arī pagājušā gada bronzas ieguvēji “Ogre”, kuru krāsas šoreiz pārstāvēs arī pāris ventspilnieki, kā arī galvaspilsētas klubs “Sirocco”, kas savas rindas pastiprinājuši ar papildspēkiem no Salaspils un Ventspils. Tāpat gandrīz čempionāta mājinieki “Insider” no Valmieras allaž bijuši spēcīgi tieši jauktajā divīzijā.

Ik gadu arvien pārliecinošāk spēlē Inčukalna “Wildcats”, kas atzīstamu sniegumu demonstrēja pagājušajā telpu sezonā, bet nu alkst to pašu paveikt uz lielā laukuma.

Savukārt Rīgas komandai “Hyper Flick” šis būs debijas turnīrs.

Atsevišķas spēles no sacensību otrās dienas tiks translētas tiešraidē.