LPFČ

Nedēļas nogalē Ventspilī notiks trešais Latvijas pludmales frisbija čempionāts

Nedēļas nogalē 14 frisbija vienības Ventspils smiltīs cīnīsies par Latvijas pludmales frisbija čempionāta medaļām. Turnīrs risināsies sieviešu, vīriešu un jauktajā divīzijā, katrā no tām komandām cīnoties ne tikai par zeltu, bet arī ceļazīmi uz Eiropas pludmales klubu čempionātu.

Sestdien čempionāts tiks aizvadīts vīriešu un sieviešu grupās, bet jauktās komandas pludmalē ieradīsies svētdien.

Vīriešu divīzijās spēkosies Salaspils „Wild Things”, mājinieki Ventspils Frisbija klubs, Rīgas „Ultimate Decision” un Inčukalna „Wildcats”. Komandas sestdien veiks grupu spēles, kam sekos finālmačs.

Tāda pat izspēle paredzēta arī sieviešu komandām. Šajā divīzijā sacentīsies „Salaspils FK”, „Rīga Ultimate”, Inčukalna „Wildcats”, kā arī viesspēlētājas „Drop That Smile” no Lietuvas.

Savukārt svētdien tiks dots starts turnīra lielākajai divīzijai – jauktajai grupai. Tajā sacentīsies sešas komandas: „Salaspils MIX”, „Salaspils – U24”, „Riga Ultimate”, Inčukalna „Wildcats”, mājinieki Ventspils Frisbija klubs un Lietuvas „Drop That Smile”. Komandas sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām katrā. Katras grupas uzvarētāji automātiski iekļūs pusfinālā, savukārt pārējās komandas veiks pārspēli ar kādu no otras grupas vienībām.

Katras divīzijas uzvarētāji garantēs vietu Eiropas pludmales frisbija čempionātā, kas maija vīdu risināsies Portugālē.

Pērn Latvijas čempionāts notika tikai jauktajā grupā, kad dubultuzvaru svinēja Salaspils komandas.