Izlases

Nepārspētā Latvijas junioru frisbija izlase sasniedz Eiropas čempionāta pusfinālu

Latvijas U-20 frisbija jauktā valstsvienība trešdien izcīnīja vēl divas uzvaras Eiropas čempionātā, tādējādi droši kvalificējoties pusfinālam. Cīņā par vietu finālā Latvijas izlasei būs atkārtoti jāspēkojas ar Nīderlandes vienaudžiem.

Latvijas izlase grupu turnīrā palika nepārspēta visās sešās spēlēs.

Pirmajā sacensību dienā Latvijas izlase ar 12:9 pieveica Spāniju, kam sekoja uzvara pār Eiropas izlasi ar 15:7. Dienu vēlāk Latvijas jaunie frisbijisti sagrāva Čehiju (15:4) un Ungāriju (15:5). Savukārt šodien mūsējie ar 15:9 pieveica Nīderlandi, un grupas pēdējā spēle ar 15:8 tika uzvarēta Turcija.

Jauktās divīzijas pusfināli paredzēti rīt. Latvijas izlasei otro dien pēc kārtas būs jāaizvada spēle pret Nīderlandi, savukārt otrā pārī spēlē Ungārija ar Spāniju.

Cīņas par medaļām paredzētas piektdien.

Eiropas jaunatnes čempionātā šogad pirmo reizi ir U20 jauktā divīzija. Tajā startē kopumā septiņas izlase. Bez jau minētajām komandām par titulu sacenšas arī Turcija un Nīderlande.

Latvijas U-20 izlases sastāvs: Artis Lapsiņš (kapteinis), Imants Ilgažs (spēles gara kapteinis), Sabina Bartule, Māris Lukševics, Kristīne Lazdāne, Evita Račicka, Aleksandrs Černovs, Agris Zvirgzdiņš, Evelīna Petrovska, Elizabete Alīna Krastiņa, Katrīna Ance Gasiņa, Luīze Glaudāne, Ernests Vīlips, Andrejs Jēgers un Druvis Reiniks.