Izlases

Nosaukts Latvijas sieviešu izlases sastāvs Eiropas pludmales frisbija čempionātam

Svētdien tika paziņots Latvijas sieviešu frisbija valstsvienības sastāvs startam Eiropas pludmales frisbija čempionātā, kas maija sākumā risināsies Portugālē. Uz Pireneju pussalu dosies kopumā 13 spēlētājas, no kurām trim šī būs pirmā pieredze Latvijas izlasē.

Čempionāts Portugālē paredzēts no 6. līdz 11. maijam.

Latvijas izlasē šogad spēlēs deviņas „Salaspils Frisbija kluba” pārstāves: Katrīna Ance Gasiņa, Estere Moorlata, Evija Arste, Ieva Grabe, Lāsma Kublicka, Līga Nātiņa, Monta Poduma, Santa Možeika un Santa Siņica. Gasiņai, Moorlatai un Nātiņai šī būs debija valstsvienībā.

Divas spēlētājas izlasi pievieno „Valmiera”: Helēnu Dreimani un Undīni Vekteri. Vietu izlasē izcīnījusi arī Ogres „Moments” līdere Linda Gulbe un Dace Cīrule, kas šosezon pārstāv Šveices „Flying Angels”.

Nepieciešamības gadījumā kādu no spēlētājām gatava aizstāt Rīgas „Sirocco” spēlētāja Jūlija Arefjeva.

Uz Portugāli dosies arī izlases treneris Jānis Bernāns, kurš ikdienā strādā tieši ar Salaspils spēlētājām. Iepriekš Bernāns trenējis arī U-20 izlasi.

Aprīlī Latvijas izlase startēs Igaunijas turnīrā „Kick in de Kok”, kur viņas gūs pirmo pieredzi, spēlējot šādā sastāvā.

Pirms diviem gadiem Latvijas sieviešu izlase Pasaules pludmales frisbija čempionātā noslēdza labāko desmitnieku, savukārt pēdējā Eiropas pludmales čempionātā, 2013. gadā, viņas bija sestās.