Rigas Rudens

Ogre nedēļas nogalē uzņems lielāko Baltijas telpu frisbija turnīru "Rīgas Rudens"

Nedēļas nogalē trijās Ogres sporta hallēs 24 komandas no piecām valstīm sacentīsies par starptautiskā telpu frisbija turnīra “Rīgas Rudens” čempionu titulu. Svētdienas izšķirošās spēles tiks translētas tiešraidē.

Turnīrā piedalīsies 16 vīriešu un 8 sieviešu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Zviedrijas.

Vīriešu divīzijā komandas sadalītas elites un atvērtajās grupās. Elites grupās startē provizoriski astoņas spēcīgākās komandas, tomēr labākajām atvērto grupu vienībām būs iespēja ielauzties Top8, izspiežot no turienes kādu no elites komandām.

Sievietēm astoņas komandas sadalītas divās apakšgrupās.

Latviju elites grupā pārstāvēs “Ventspils” un Salaspils “Wild Things”, bet atvērtajās grupās startēs “Valmiera”, “Ogre” un Rīgas “Hyper Flick”. Sievietēm puse no astoņām komandām būs no Latvijas. Čempionātā startēs “Salaspils FK”, Rīgas “Hyper Flick” un divas Ogres “Moments” komandas.

Šogad čempionāts notiks trīs sporta hallēs – jaunajā un modernajā Ogres Arēnā, Ogres sporta centrā un Ogres 1. vidusskolas sporta zālē.

Svētdienas spēles no galvenās arēnas tiks translētas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas “Youtube” kanālā.

Turnīra organizatori saka lielu paldies Ogres novada pašvaldībai, Ogres Novada sporta centram, Ogres 1. vidusskolai, Latvijas disku sportu savienībai, “Fazer”, “Brain Games” un “Čili Pica” par atbalstu.