Hello Stockholm

Rīgas «Hardcore Ultimate» izcīna ceturto vietu prestižajā „Hello Stockholm” turnīrā

Rīgas vienība „Hardcore Ultimate” svētdien palika soli aiz goda pjedestāla vienā no reģiona lielākajiem un prestižākajiem frisbija turnīriem „Hello Stockholm”. Savukārt „Ultimate Decision” un sieviešu komanda „Sirocco” savas debijas noslēdza otrajā desmitā.

Izšķirošajā sacensību dienā „Hardcore Ultimate” pusfinālā ar 7:10 piekāpās spēcīgajai Dānijas komandai „Ragnarok”, savukārt bronzas finālā tika zaudēts „Örebro” komandai (5:10). Šī pati vienība arī pērn apturēja rīdziniekus no cīņas par medaļām.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Zviedrijas un Lielbritānijas apvienotā komanda „Skogs ft Clapham”, kas ar 14:9 pārspēja dāņus.

Zīmīgi, ka piektdien visas top4 komandas turnīru uzsāka A apakšgrupā. Rīgas klubs grupā tika pie diviem panākumiem, piekāpjoties tikai turnīra uzvarētājiem un ieņemot otro vietu apakšgrupā.

Astotdaļfinālā „Hardcore Ultimate” ar 10:5 pieveica „Odin”, bet ceturtdaļfinālā – ar 10:6 pagājušā gada bronzas medaļniekus „Chiripa” no Francijas.

Pērn „Hardcore Ultimate” savā debijā izcīnīja 5. vietu.

„Ultimate Decision” turnīru iesāka ar trim panākumiem pēc kārtas, taču četri zaudējumi turpinājumā lika samierināties ar 16. pozīciju.

„Sirocco” šajā turnīrā izcīnīja uzvaras trijās no kopumā septiņām spēlēm, turnīru noslēdzot 17. vietā.

Sieviešu konkurencē uzvarētāju laurus plūca Zviedrijas „Göttlaborg”.

Jāpiemin, ka ceturto vietu ieguva Šveices „Hotshots”, kuru sastāvā spēlēja trīs Latvijas spēlētājas.

Iepriekšējos divus gadus turnīrā uzvarēja Salaspils „Wild Things”, kas šogad sacensībās nepiedalījās. Tāpat pēdējo trīs gadu laikā uz visiem pjedestāla pakāpieniem stāvējušas „Salaspils FK” meitenes, kas arī šogad turnīrā nespēlēja.