EUCF

«Salaspils» Eiropas čempionātu sāk ar drošām uzvarām

Eiropas čempionvienība “Salaspils” titula aizstāvēšanu ceturtdien Beļģijas pilsētā Brigē sāka ar divām pārliecinošām uzvarām pret Vācijas un Īrijas komandām. Jau rīt “Salaspils” jauktās divīzijas komanda aizvadīs atlikušās grupas spēles.

Dienas pirmajā spēlē “Salaspils” ar 15:1 sagrāva Vācijas “Hässliche Erdferkel”. Salaspilieši dominēja visa mača garumā, vienīgo punktu Vācijas komandai dabūjot vien spēles beigās, kad rezultāts jau bija 14:0.

Otrajā spēlē “Salaspils” tikās ar nomināli vājāko grupas komandu “Pelt” no Īrijas, kas apakšgrupā izlikti ar piekto numuru. Arī šajā spēlē pašreizējie Eiropas čempioni bija ievērojami labāki par saviem pretiniekiem (15:6).

Rīt “Salaspils” tiksies ar “CUSB Red Shot” no Itālijas un “Monkey” no Francijas. Šīs spēlēs sāksies attiecīgi 11.40 un 16.40 pēc Latvijas laika.

Pirmajā dienā “CUSB Red Shot” zaudēja gan “Monkey”, gan “Hässliche Erdferkel”, kamēr “Monkey” uzvarēja abās spēlēs, pieveicot itāļus un īrus.

Čempionāts Brigē risināsies līdz svētdienai. Tajā kopumā startē 20 jauktās, 30 vīriešu un 17 sieviešu komandas.

“Salaspils” komandas sastāvas: Jānis Bernāns (kapteinis), Ieva Grabe, Helēna Orlovska, Linda Gulbe, Dace Cīrule, Lāsma Kublicka, Santa Siņica, Helena Tera, Olga Saveljeva, Katrīna Ance Gasiņa, Arvīds Ondrups, Ģirts Betmanis, Mārtiņš Gusārs, Ēriks Podgurskis, Mārtiņš Kasparāns, Didzis Malderis, Arvīds Žanis Orlovskis, Toms Ābeltiņš, Neds Gārvijs, Emīls Elksnītis un Bruno Jurginsons.