EUCF

Salaspils komanda pirmo reizi sasniedz Eiropas čempionāta finalu

Salaspils frisbija kluba jauktā komanda sestdien Itālija izcīnīja uzvaru Eiropas klubu čempionāta pusfinālā, pirmo reizi vēsturē kādai no Latvijas komandām sasniedzot šī turnīra finālu. Spēle par zeltu paredzēta svētdien.

“Salaspils MIX” pusfinālā ļoti saspringtā cīņā prata atgūties un pārspēt Somijas vienību “PuTi” (13:12), kas turnīrā bija izlikti ar pirmo numuru. Somi arī Ziemeļu reģiona atlases turnīrā ieņēma pirmo vietu, salaspiliešiem paliekot otrajiem.

Finālā “Salaspils FK” atkārtoti spēkosies ar Nīderlandes GRUT. Piektdien Latvijas vienība spēja gūt pārliecinošu panākumu, kas arī ir līdz šim vienīgais zaudējums nīderlandiešiem. Fināls paredzēts 15.10 pēc Latvijas laika.

Pirmajās turnīra dienās “Salaspils FK” uzvarēja četrās no piecām grupas spēlēm, kas deva pirmo vietu apakšgrupā. Vienīgo zaudējums “Salaspils FK” sestdienas rītā piedzīvoja pret Polijas “Flow”, kas guva uzvaru dubultajā mačpunktā.

Līdz šim Eiropas klubu līmenī vienīgo godalgu 2015. gadā izcīnīja Salaspils “Wild Things”, kas stāvēja uz pjedestāla zemākā pakāpiena.

Savukārt 2013. gadā “Salaspils MIX” palika soli aiz medaļām.