Baltijas čempionāts

Salaspils komandām dubultuzvara Baltijas Frisbija čempionātā

Sestdien Ogrē Salaspils “Wild Things” svinēja dubultuzvaru Baltijas frisbija čempionāta vīriešu divīzijā. Sieviešu konkurencē uzvarēja Lietuvas DTS, latvietēm līdz goda pjedestālam neaizsniedzoties.

Vīriešu sacensību finālā iekļuva Salaspils “Wild things” un Salaspils “Wild things 2”, kluba nomināli pirmajai vienībai gūstot panākumu ar 13:10.

Bronzas godalgas tika Viļņas “Vorai A”, kas lietuviešu derbijā ar 11:8 pārspēja Kauņas “Shooting Stars”.

Piekto vietu izcīnīja “Ventspils”, apsteidzot Lietuvas “KossMix”, Tartu “Turbulence” un “Vorai 1”, kas attiecīgi ieņēma sesto līdz astoto vietu.

Sieviešu finālā varenu atspēlēšanos paveica Lietuvas DTS, kas guva trīs punktus pēc kārtas, lai ar 13:12 pārspētu Igaunijas “Ultimate Saku”.

Arī sieviešu bronzas fināla uzvarētājas tika noskaidrotas ar dubulto mačpunktu, kurā Tartu “Turbulence” pārspēja “Salaspils FK” (13:12).

Piektajā vietā palika Ogres “Moments”, kamēr sastās bija Rīgas “Hyper Flick” spēlētājas.

Spēles gara balvu ieguva Salaspils “Wild Things” un  Ogres “Moments”.

Rezultatīvākie turnīrā bija Arvīds Žanis Orlovskis (Salaspils “Wild things”) un Melānija Kalavanova (Ogres “Moments”).

Baltijas čempionātā šogad startēja četras labākās Latvijas Frisbija līgas un Lietuvas Frisbija līgas vīriešu komandas, kā arī sešas labākās Latvijas frisbija līgas sieviešu komandas. Latvijas frisbija līgā vīriešiem startē arī Igaunijas komandas, kamēr sievietēm sacensības ir atvērtas visām Baltijas valstu komandām. Baltijas čempionāts šādā formātā noritēja pirmo reizi.