BUC

Salaspils komandas atkārtoti kļūst par Latvijas un Baltijas čempioniem

Nedēļas nogalē Ogrē risinājās Baltijas frisbija čempionāts, kas vienlaikus kalpoja arī valsts čempionu noteikšanai. Kārtējo reizi sacensībās pie zelta godalgām tika abas Salaspils vienības.

Sieviešu divīzijas finālā „Salaspils FK” ar 15:11 pārspēja „Estonian women” komandu. Spēle lielāko daļu ritēja līdzīgi, salaspilietēm epizodiski veicot nelielus izrāvienus, kas beigās deva četru punktu pārsvaru.

Salaspils komanda šajā turnīrā bija pastiprinājusies ar Ogres frisbija kluba spēlētājām, kam šoreiz atsevišķa komanda nebija.

Trešajā vietā palika „Rīga Ultimate”, kas bronzas mačā pieveica Ventspils Frisbija klubu. Turklāt rīdzinieces turnīra pirmajā mačā pārspēja „Salaspils FK”, kas čempionēm bija vienīgais zaudējums visā turnīrā.

Savukārt vīriešu divīzijā nepārspēti palika Salaspils „Wild Things” spēlētāji, kas finālā ar 15:8 apspēlēja mājiniekus Ogres frisbija klubu. Visa turnīra garumā „Wild Things” palika nepārspēti, droši nosargājot savu ilggadējo čempionu titulu.

Trešo vietu Baltijas un Latvijas čempionātā ieguva „Valmiera”, kas prata revanšēties pret „EV100” komandu, pieveicot igauņus ar 15:11.

Turnīrā šogad startēja piecas vīriešu un četras sieviešu vienības. Katrā divīzijā viena komanda bija no Igaunijas, bet visas pārējās bija pašmāju vienības.