Uncategorized

Salaspils komandas uzvar Latvijas pludmales frisbija čempionātā

Salaspils Frisbija kluba vienības sestdien un svētdien Ventspils pludmalē triumfēja Latvijas frisbija čempionāta visās trīs divīzijas. Divus sudrabus izdevās izcīnīt mājiniekiem, savukārt sudrabs un divas bronzas tika Rīgas komandām.

Sestdien sacensības tika aizvadītas vīriešu un sieviešu komandām. Vīriešu turnīrā nepārspēti palika titulētie Salaspils “Wild Things” spēlētāji, kas dramatiskā finālā ar 8:7 pārspēja “Ventspils” komandu. Izšķirošajā punktā abām komandām bija vairākas iespējas kļūt par čempioniem, taču tieši salaspilieši bija tie, kas svinēja panākumu.

Bronzas finālā Rīgas “Ultimate Decision” pieveica Inčukalna “Wildcats”.

Sievietēm, gluži tāpat kā vīriešiem, “Salaspils FK” izcīnīja četras uzvaras četrās spēlēs. Finālā salaspilietes pieveica apvienot Rīgas komandu “Riga Ultimate”, kurā kopā spēlēja spēlētājas no “KCN Rīga”, “Sirocco” un “HyperFlick”. Trešo vietu izcīnīja Ogres “Moments”, kas pēdējā spēlē tika galā ar vietējo “Ventspils” komandu.

Īpaši aizraujošs izvērtās svētdienas turnīrs, kurā sacentās sešas jauktās komanda. Pie zelta godalgām tika “Salaspils A” komanda, kas finālā pieveica spēcīgo “Ventspils” klubu. Jāatzīmē, ka grupu turnīrā ventspilnieki droši pieveica Salaspils komandu, kas beigās izrādījās viņu vienīgais zaudējums.

Pusfinālā “Ventspils” apturēja “Sirocco”, savukārt iekšējā derbijā “Salaspils A” pārspēja “Salaspils Mix” komandu.

Spēlē par bronzas godalgām “Salaspils Mix” otro reizi saspringtā mačā pieveica galvaspilsētas “Sirocco” vienību.

Piekto vietu guva Valmieras “Insider”, kas aiz sevis atstāja vienīgi Inčukalna “Wildcats”.

Latvijas pludmales frisbija čempionāts šogad risinājās ceturto reizi. Līdz šim Salaspils komandas allaž guvušas zelta godalgas.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies Ventspils Frisbija klubam un Ventspils pilsētas pašvaldībai par atbalstu sacensību rīkošanā!