LFC

«Salaspils MIX» pārliecinoši nosargā Latvijas čempionu titulu

Ilggadējie Latvijas frisbija čempioni “Salaspils MIX” svētdien Vaidavā nosargāja savu titulu jauktajā grupā. Finālā viņi ar 15:6 apspēlēja Valmieras komandu “Insider”. Savukārt bronzas godalgas ieguva Rīgas “Sirocco”.

Salaspils komanda pārliecinoši dominēja visa čempionāta garumā, nevienā no spēlēm neielaižot vairāk par sešiem punktiem.

Tikmēr “Insider” svētdien saspringtās grupu spēlēs par mata tiesu izcīnīja vietu finālā. Dienas sākumā viņi ar 13:12 pieveica “Ogri”, savukārt otrajā spēlē viņi no 7:11 atspēlējās un ar 12:11 pārspēja “Sirocco”, tādējādi liedzot rīdziniekiem otro gadu pēc kārtas spēlēt finālā.

Cīņa pār trešo vietu “Sirocco” ar 15:12 spēles otrajā daļā pieveica “Ogri”.

Aizraujošs izvērtās arī duelis par piekto vietu, kur tikās Rīgas “Hyper Flick” un Inčukalna “Wildcats”. Dienas pirmajā spēlē Inčukalna komanda ar 14:8 apspēlēja pērn izveidoto Rīgas klubu, taču spēlē par vietu “Hyper Flick” prata uzvarēt ar 14:11.

Spēles gara balvu izcīnīja “Ogre”.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs bija Andrejs Jēgers (“Insider”) ar vidēji 7,2 rezultativitātes punktiem. Savukārt rezultatīvākā no sievietēm bija Lāsma Kublicka (“Salaspils MIX”) ar vidēji 3,7 rezultativitātes punktiem.