EBUCC

Salaspils «Wild Things» izcīna Eiropas pludmales sudrabu

Latvijas frisbija čempionvienība Salaspils “Wild Things” svētdien ar sudrabu noslēdza Eiropas klubu pludmales frisbija čempionātu. Salaspils komanda finālā ar 11:12 piekāpās Spānijas vadošajai komandai “Fendisc”.

Salaspils komanda visa turnīra garumā izcīnīja septiņas uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvojot finālā.

Pusfinālā Salaspils komanda uzvarēja Polijas “Solaris” ar 10:8, bet sestdienas noslēgumā ceturtdaļfinālā ar 13:8 pievarēja Francijas “Re Flying Oysters”.

Grupu kārtā “Wild Things” ar 13:5 sagrāva Šveices “Solebang”, ar 11:10 uzvarēja zelta medaļas ieguvējus “Fendisc”, ar 13:9 pieveica portugāļu “Gambozinos”, ar 13:4 apspēlēja vācu “Saxy Divers” un ar 13:5 pieveica “Sandjob” no Īrijas.

Salaspils “Wild Things” kļuva par pirmo Latvijas komandu, kas ieguvusi medaļas Eiropas klubu pludmales frisbija čempionātā.

Sieviešu divīzijā par čempionēm kļuva Zviedrijas “E6”, savukārt jauktajā grupā triumfēja Spānijas “Guayota”.

Čempionātā kopumā spēlēja 24 vīriešu, 24 jauktās un 14 sieviešu komandas.

Salaspils komandā spēlēja Jānis Bernāns (kapteinis), Arvīds Žanis Orlovskis, Džastins Foords, Bendžamins Orts, Didzis Malderis, Neds Gārvijs, Bruno Jurginsons, Ģirts Betmanis, Toms Ābeltiņš, Mārtiņš Kapsarāns, Arvīds Ondrups, Mārtiņš Saulīte, Emīls Elksnītis un Ēriks Podgurskis.