Kick in de Kök

Salaspils «Wild Things» trešo gadu pēc kārtas uzvar Igaunijas turnīrā «Kick in de Kök»

Salaspils Frisbija kluba vīriešu komanda svētdien starptautiskā frisbija turnīra „Kick in de Kök” finālā ar 13:10 pieveica Baltkrievijas „X3”, kļūstot par turnīra čempioniem trešo gadu pēc kārtas. Tikmēr sievietēm Latvijas izlases spēlētājas šajā turnīrā palika trešās.

Salaspils „Wild Things” turnīrā ieguva arī spēles gara balvu. Savukārt komandas līderis Arvīds Žanis Orlovskis tika pie vērtīgākā spēlētāja goda.

Latvijas sieviešu valstsvienība šo turnīru izmantoja kā pārbaudes sacensības pirms Eiropas pludmales frisbija čempionāta, kas maija sākumā risināsies Portugalē. Valstsvienības spēlētājas vienīgo neveiksmi piedzīvoja pusfinālā, piekāpjoties čempionēm Krievijas „Elvis Presley”.

Tikmēr astotajā vietā palika Valmieras „Insider”, kamēr divpadsmitās bija Rīgas un Ventspils apvienotās spēlētājas no „Ultimix”.

Vīriešiem ceturto vietu izcīnīja „Ultimate Decision”. Sestajā vietā palika „Valmiera”, kamēr septītie bija „Ventspils frisbija kluba” pārstāvji. Vienpadsmitajā vietā palika Rīgas „Sirocco”, bet Ogres „NightWatch” un „Daugavpils Universitāte” bija attiecīgi piecpadsmitajā un sešpadsmitajā vietā.