Uncategorized

Salaspils «Wild Things» un lietuvietes uzvar Latvijas frisbija līgā

Nedēļas nogalē Ogrē noslēdzās Latvijas Frisbija līga, kurā par uzvarētājiem vīriešu divīzijā kļuva Salaspils “Wild Things”, savukārt sievietēm labākās bija lietuvietes.

Vīriešu divīzijā sestdien četras uzvaras izcīnīja Salaspils “Wild Things”, kas sezonu noslēdza nepārspēti. Salaspilieši ar 13:1 apspēlēja “Ogre 2” komandu, ar 13:10 otrajā puslaikā pārspēja “Ventspili”, ar 13:11 pieveica mājiniekus “Ogri” un dienu noslēdza ar 13:6 panākumu pār Tartu “Turbulence”.

Salaspils Latvijas frisbija līgu noslēdza ar dubultuzvaru, jo otrajā vietā palika Salaspils “Wild Things 2”, kas vienīgo zaudējumu šosezon piedzīvoja pret kluba pirmo komandu. Sestdien viņi ar 13:5 uzvarēja “Ogri”, ar 13:7 – “Valmieru” un ar 13:10 – Tartu komandu, kas Latvijas frisbija līgā izcīnīja trešo vietu.

Ceturtajā vietā palika “Ventspils”, kas izšķirošajā spēlē 13:6 satrieca “Valmieru”.

Četras labākās Latvijas frisbija līgas komandas un četras labākās Lietuvas līgas komandas 11. martā tiksies Baltijas čempionātā.

Finālsacensībām nekvalificējās “Valmiera”, “Ogre” un “Ogre 2”, kas attiecīgi ieņēma piekto līdz septīto vietu.

Svētdien Ogrē noslēdzās Latvijas frisbija līga sievietēm, kurā uzvaru guva Lietuvas komanda DTS. Lietuviets svētdien ar 10:8 uzvarēja Rīgas “Hyper Flick”, bet ar 6:13 piekāpās “Salaspils” vienībai. Ar četrām uzvarām piecās spēlēs DTS pietika, lai uzvarētu Latvijas frisbija līgā.

Trīs komandas sezonu noslēdza ar trim uzvarām. Otrās kopvērtējumā palika Igaunijas Tartu “Turbulence”, bet trešās bija Igaunijas “Saku Ultimate”. Labākā no Latvijas komandām bija “Salaspils”, kas svētdien uzvarēja DTS un Ogres “Momentu” (13:7). Salaspilietes gan pirmajā posmā piekāpās abām Igaunijas komandām, tāpēc čempionātu noslēdza ceturtajā vietā.

Divi zaudējumi svētdien mājiniecēm “Momentam” lika samierināties ar piekto vietu kopvērtējumā. Ogres komanda kopumā uzvarēja divās no piecām spēlēm.

Bez panākumiem sezonu sestajā vietā noslēdza Rīgas “Hyper Flick”.

Visas sešas sieviešu komandas 11. martā spēlēs Baltijas čempionātā.