LFL

Salaspils «Wild Things» un «Valmiera» nosargā Latvijas telpu čempionu kausus

Salaspils vīriešu frisbija komanda „Wild Things” svētdien sesto gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas telpu frisbija čempioniem. Savukārt saspringtā sieviešu divīzijas finālā „Valmiera” prata nosargāt savu kausu, triumfējot otro reizi pēdējo divu gadu laikā.

Vīriešu finālā kārtējo reizi tikās Salaspils „Wild Things” un Rīgas „Hardcore Ultimate” komandas. Arī šoreiz spēcīgāki izrādījās salaspilieši, kas ar 15:10 pieveica pretiniekus.

Trešo vietu izcīnīja „Ventspils Frisbija klubs”, kas ar 13:9 apspēlēja „Valmieru”.

Tikmēr sieviešu finālā „Salaspils FK” teju paveica neticamo, atspēlējoties no 14:10, tomēr dubultajā mačpunktā „Valmiera” izrādījās pārāka.

Pie bronzas godalgas tika mājinieces Ogres „Moments”, kas ar 13:11 apspēlēja „KCN Rīga” komandu.

Spēles gara balvu vīriešiem ieguva ventspilnieki, bet meitenē – „Salaspils FK”.

Visas sezonas rezultatīvākā spēlētāja balvas ieguva Helēna Tera („Valmiera”) un Reinis Otisons („Wild Things”). Rezultatīvākais finālsacensībās bija Inčukalna „Wildcats” spēlētājs Antons Kuzmins, kamēr sievietēm šo balvu saņēma „Salaspils FK” jaunā un talantīgā spēlētāja Katrīna Ance Gasiņa.

Balvas tika piešķirtas arī atsevišķos statistikas rādītājos. Rezultatīvākie piespēlētāji bija Sabīne Muceniece („Valmiera”) un Zintis Gaspažiņš („Hardcore Ultimate”), kamēr zonā visprasmīgāk spēlēja Tera un Otisons. Visvairāk aizsardzības sezonas gaitā sakrāja Krista Līcīte („Valmiera”) un Renārs Niedra („Hardcore Ultimate”).

Savukārt labākie jaunie spēlētāji bija Melānija Kalavanova („Moments”) un Ēriks Spriņģis („Wildcats”).

Par gada treneri tika atzīts Jānis Bernāns.