LFL

Salaspils «Wild Things» un «Valmiera» triumfē Latvijas Frisbija līgā

Vīriešu frisbija vienība Salaspils “Wild Things” sestdien Latvijas Frisbija līgas trešo un pēdējo posmu noslēdza ar trim uzvarām, tādējādi paliekot nepārspēta visas sezonas garumā. Dienu vēlāk bez zaudējumiem sezonu pabeidza arī “Valmieras” sieviešu komanda, kas uzvarēja dāmu konkurencē.

Salaspils komanda pēdējā posmā pieveica abas Valmieras komandas, taču pirmā vieta tika nodrošināta vien pēdējā mačā, kad ar 13:8 tikai pieveikta Rīgas “Hardcore Ultimate” komanda.

Otrajā vietā palika jau minētie rīdzinieki, kas vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret Salaspils komandu, bet trešie bija “Ventspils Frisbija kluba” pārstāvji.

Ceturto pozīciju nosargāja “Valmiera”, kamēr piektie palika “Salaspils Jr” frisbijisti.

Teicami pēdējo posmu aizvadīja Inčukalna “Wildcats”, kas tika pie savām pirmajām divām uzvarām. Vispirms viņi ar 13:2 sagrāva “Valmiera-2” komandu, bet dienas izskaņa viņi pārspēja arī “Ogres” komandu (13:6).

Rezultātā vienāda uzvaru un zaudējumu bilance bija “Wildcats”, “Ogres” un Rīgas “Ultimate Decision” komandām. Labākā savstarpējo punktu attiecība bija rīdziniekiem, kas ieņēma sesto vietu. Viņiem sekoja “Wildcats” un “Ogre”.

Bez uzvarām šo sezonu noslēdza “Valmiera-2”.

Tikmēr sievietēm pārliecinoši labākās bija “Valmieras”  spēlētājas, kas sezonu noslēdza ar astoņām uzvarām.

Otrajā vietā palika “Salaspils FK”, bet labāko trijnieku noslēdza “KCN Rīga”. Ceturtās palika “Moments”.

Tikmēr otrajā sieviešu grupā pārliecinoši dominēja Igaunijas “Ultimate Saku”, attiecīgi ieņemot piekto vietu. Uzreiz aiz viņām palika Rīgas “Sirocco”, bet septītās bija lietuvietes “Drop That Smile”. Bez uzvarām sezonu noslēdza Inčukalna “Wildcats” meitenes, kas pēdējā posmā bija ļoti tuvu, lai gūtu panākumu.

Sezonas turpinājumā 7.-8. Ogrē risināsies Latvijas čempionāts telpās, kurās startēs tikai pašmāju komandas no Latvijas Frisbija līgas. Čempionātā izteiktas priekšrocības ir komandām, kas ieguvušas augstāku vietu līgas kopvērtējumā.