Citi

Seminārs par jauniešu vispārējo fizisko sagatavotību sadarībā ar Ogres frisbija klubu

Sveiciens sporta speciālistiem, aktīvajiem sportotājiem un frisbijiestiem, Ogres Frisbija klubs sadarbībā ar Ogres novada sporta centru aicina Jūs piedalīties Profesionālās pilnveides seminārā.

2023.gada 27.septembrī Ogres Valsts ģimnāzijā no plkst. 10.00 – 14.00 norisināsies 4 stundu seminārs par fiziskās sagatavotības vadlīnijām jauniešu attīstībā. Semināru vadīs “Kayzen Gym” dibinātāji un treneri, sporta pētniecības speciālisti un fiziskās sagatavotības treneri – Ivars Ikstens un Oskars Ernšteins. Lieliska iespēja dzirdēt klātienē Oskaru un Ivaru atgriežoties uzreiz pēc intensīva darba perioda Džakartā kopā ar Latvijas Basketbola izlasi


Uz semināru ir aicināti visi Ogres novada sporta pedagogi, frisbijisti, treneri, sporta biedrību pārstāvji, sporta klubi un paši sportisti un sporta entuziasti.

Dalība seminārā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos. Par dalību seminārā katrs dalībnieks saņems profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas apliecinājumu. Pieteikšanās līdz 24.septembrim (ieskaitot). Links uz pieteikšanos – https://ej.uz/seminars27_09

Galvenie pieturas punkti:

1. Problēmas jauniešu sportā;
2. Četri galvenie virzieni sportistu attīstībā;
3. Dažādu sporta veidu fiziskās prasības / rādītāji;
4. Mīti par fizisko sagatavotību;
5. Agrīnā / vidējās / vēlīnā specializācija;
6. Kaizen jauniešu attīstības modelis;
7. Četru vecuma / attīstības posmu apraksts;
8. Praktiskie piemēri (video);
9. Funkcionālie un fiziskie testi;
10. Diskusija.

Seminārs tiek organizēts Ogres novada pašvaldības “R.A.D.I.” projekta ietvaros – Ogres frisbija klubs sadarbībā ar Ogres novada sporta centru un Ogres novada izglītības pārvaldi.